"gerçeği aramak kolay, kabullenmek zordur." -star wars

Doctor Who tartışma forumu

Tüm Forumlar > Doctor Who > Final ne zaman? 10. Sezon son mu?

yeni konu aç Final ne zaman? 10. Sezon son mu?

Şuan yayınlanan 10. sezon son sezon mu olacak belli mi? Yoksa 11. sezon da olacak mı?

yok yok olmaz bunu kimler çıkarıyor anlamıyorum her sezonda son sezon mu diye soruyorlar 51 yıldır süre gelmiş bir diziyi anında bitirirler mi ? Bazılarının dediğine göre 11 rejenerasyonu daha var şimdi bir döngü daha verildiği için kimilerine göre de galifreyi kurtardığından sonsuz ama 11 se bile onu tekrar uzatırlar 11 doctorun bitiminde

If you are looking for a finale you have come to the wrong place...

11.docktorum rejenerasyon bölümünde(Christmas Special) Doktora Gallifreyden 12 hak daha verildi yanı kaba tahmin 10-20 sene daha rahat gider dizi hatta belki 30 seneye kadar çıkar ama sonra final verirler diye düşünüyoru.

final filan yok her sene aynı şeyleri yazıp durmayın

Peter Capaldi röportajında yeni sezon son sezon demiş. Bu beni derinden yaraladı ama belli olmaz bilemedim.

Capaldi 10. serinin kendisi için son seri olacağından bashetti. Her sene final mi yorumları yapmayın artık. Bu dizi en az 20-30 sene daha sürer.

Eğer bir dizinin sonunda "sezon finali" yazıyorsa bu sezonun bittiği anlamına gelir. bir dizinin son bölümünde "final" yazıyorsa bu dizinin bittiği anlamına gelir.

yok bee cepte var 11 rejenerasyon e azcık idareli kullanırlarsa yada o rejenerasyonlar biitince başka bir yerden gelirse bi 12 daha rahat 30 sezon daha cepte

Doctor Who, Chris Chibnall'ın yönetiminde 11. sezon ile devam edecek. Daha yapımcı yeni geldi. En iyi ihtimalle 4-5 sezon yapar.

konuya abone kullanıcılar 9

Yukarı Çık