"hakikat, yalanlarda başlar..." -house m.d.

Doctor Who tartışma forumu

Tüm Forumlar > Doctor Who > Jodie Whittaker

yeni konu aç Jodie Whittaker

13. Doctor açıklandı! Jodie Whittaker yeni doktorumuz olacak. Doktorun kadın olması diziye yeni bir soluk getirecek ve ben şimdiden sevdim 13'ü. Siz yeni doktor hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Doktor neysede doktorun yanına bir erkek koyarlarsa hiç iyi olmaz hele birde doktora falan yürürse baya bi saçma geliyor bana. Kadın koysalar yine de iki kadın bir kulübede olmaz.

Aklımda da bir soru var şimdi River lezbiyen mi olmuş oluyor.

Bence çok iyi olmuş yani beklediklerimden biri çıkmamış ama Whittaker'a rolün yakışacağını düşünüyorum. İyi ki Kris Marhall olmadı

Bence de Doctor'u kadın yaparak çok iyi yapmışlar. Açıkcası Jodie'yi sadece Black Mirrorda bir bölüm izledim o yüzden oyunculuğu hakkında yorum yapamam ama umarım Capaldi gibi harrcamazlar. Tabii bu sezon tüm cast değişiyor, 4-5. sezondaki tadı umarım tekrar alabiliriz.

Başta doktorun kadın olmasını istememiştim. Eski havasını veremez diye düşünmüştüm. Sonra üstüne Kris Marshall dedikodusu çıktı iyice hevesim kaçmıştı ki bugün Jodie Whittakerın yeni doktorumuz olduğunu öğrendim. Ben de kendisini sadece black mirrorda izlemiştim ama çok beğendiğim bir kadın oyuncu ve promoya bakılırsa doktorluk çok yakışacak

Black Mirror da hangi bölümde oynamıştı @thefirstcoffe

@meokdas 1x3

Doktorun kadın olmasına karşı değilim ama Jodie Whittaker bence yetersiz bir oyuncu bilgi sahibi olmak istiyorsanız Broadchurch izleyin.

enx

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Broadchurch'te daha kısıtlı bir karakter oynadığı doğrudur da ben yine kadından ümitliyim. Ayrıca şurada şimdi kadın oldu bu ne demek Tardis kadınlara mı kaldı kim lezbiyen tarzı gereksiz çağrışımları yapmayın artık son sezon herkesin gördüğü üzere durdu durdu liberal politika salgıladı dizinin cinsiyetlere karşı kasıtlı umursamazlığı belli, neden üzerine yorum yapma ihtiyacı duyuyorsunuz anlamıyorum. 'Bozduysa' izlemeyin.

Good filminde gayet iyiydi. Ben umutluyum kendisinden. Seçenekler arasında Kris Marshall'ın da olduğu düşünülünce gayet memnun olunmalı bence

doktorun kadın olması kimse için bir şeyi değiştirmemeli bence ben Jodie nin rolünü gayet iyi yapacağını düşünüyorum ayrıca doktorun cinsiyeti değişmiş olsa bile karakteri değişmeyecek yine bildiğimiz doktor olacak sadece görünüşü değişmiş olacak

konuya abone kullanıcılar 13

Yukarı Çık