"ne zaman bir erkek yanlış bir şey yapmadım derse yanlış bir şey yapmıştır." -teen wolf

Doctor Who tartışma forumu

Tüm Forumlar > Doctor Who > Lütfen "Heaven Sent" hakkında konuşabilir miyiz?

yeni konu aç Lütfen "Heaven Sent" hakkında konuşabilir miyiz?

Yeni bir Doktora ve companiona alışmak ve onları sevmek zaman alıyor. Her yeni doktoru asık suratla izlemeye başlayıp sonradan aşık olan pek çok kişi vardır eminim. Ben Peter Capaldi'yi çok zor kabullendim, 11. Doktorla Clara arasındaki bağ benim gözümde bambaşkaydı ve 12. Doktorun Clarayla kimyasının asla tutmayacağı görüşündeydim.

Gelin görün ki, Peter Capaldi'ye de daha ilk bölümlerinde ısındım ve izlemeye doyamadığım bölümlere imza attıkça gitmesini hiç istemedim (evet 10. sezon son sezonuymuş şimdiden üzülüyorum). Öyle ki Heaven Sent bölümünü seyrettiğimden beri favori Doktorum oldu. Doktor karakterinin dışındaki işlerini merak ettim o bölümdeki oyunculuğundan ötürü. O bölüm sadece Capaldi'ye olan hayranlığımı arttırmakla kalmadı, diziye daha çok bağlanmama sebep oldu diyebilirim. Tabi ki geçmişte de efsane bölümler seyrettik ama Heaven Sent'i defalarca seyretmekten dakikası dakikasına ezberledim neredeyse.

Siz bu bana göre efsane bölüm hakkında neler düşünüyorsunuz merak ediyorum.

gelmiş geçmiş en iyi modern seri bölümü olduğunu düşünüyorum ki yanlış hatırlamıyorsam blink'ten sonra imdb'den en yüksek puan alan bölüm. normalde imdb puanlarını pek takmam ama bu sefer doğru yoldalar dfgdflhlh

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

ya harbiden heaven sent neydi kardeşim ya tek kişilik oyuncu kadrosuyla ödül alan bir bölümdü kesinlikle o bölümden sonra peter capaldi benim de çok ilgimi çekti ondan sonraki bölüm hell bent de clarayla mahzende konuşmaları da çok efsaneydi ama heaven sent bende en mükemmel modern who bölümü olarak kalacak

konuya abone kullanıcılar 2

Yukarı Çık