"şiddet kendi iyiliği için hiç bir sonuca varamaz." -oz

Doctor Who tartışma forumu

Tüm Forumlar > Doctor Who > merak ediyorum da...

yeni konu aç merak ediyorum da...

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

merhaba arkadaşlar
diziyi yeni baştan izlerken fark ettim de 2x12 de sekizinci dakikadan sonra martha nın olduğu bir sahne var. dizide bunun gibi çok fazla ortak oyuncu olduğunu biliyorum ama acaba hepsinin ismini yazabilecek olan var mı?

Martha onun kendisinin kuzeni olduğunu söylemişti ileriki bir bölümde. (Üzgünüm tam olarak hatırlayamıyorum hangi bölüm olduğunu.) Ayrıca 4/2 de 12. doktor rolündeki Peter Capaldi, Romalı bir ailede baba rolünde oynuyordu.

zaten ya 8. sezonun sonunda ya da 9. sezonun başlarında bir yerlerde 12. Doctor'ın yüzünün neden o Pompeii'deki adamın yüzüyle aynı olduğunu anlayacaksınız. Doctor Who'you zaten böyle hep birbiriyle bağlantılı olduğu için seviyorum! Ayrıntılar diziyi çok daha özel yapıyor.

Ayrıca Kallen Gillan'da (Amy Pond) 4. sezondaki Pompeii bölümde yer almıştı. Başka da böyle ortak oyuncu yok sanırsam.

peter ı biliyordum ama martha şaşırtmıştı sağolun :)) bir de 12. doktor hakkında bir teori var illa ki görmüşsünüzdür doktor şu ana kadar tüm rejenerasyonlarında hep gençleşti bunun tek istisnası capaldiye kadar savaş doktoruydu, 12. doktorun bu sırayı kırmış olması da doktor un gallifrey konusunda kendisini affettiğini söylüyordu
paylaşmak istedim sjjshd

ve gecen haftaki bölümde yeni yol arkadaşımızın annesi 50 yıldada vardı zaman leydisi olarak

konuya abone kullanıcılar 4

Yukarı Çık