"ne derler bilirsiniz; ağzı olan konuşur. söyleyecek güzel bir şeyleriniz yoksa belki sadece çenenizi kapatmalısınız." -gossip girl

Doctor Who tartışma forumu

Tüm Forumlar > Doctor Who > Nasıl İzlemeliyim?

yeni konu aç Nasıl İzlemeliyim?

Arkadaşlar diziyi genellikle Cnbc-e'deki çıkan bölümler dışında izlememiştim. sadece Matt Smith'li bölümlerinden 8-9 bölüm izlemişimdir sanırım. Tam emin değilim ama bildiğime göre her sezonda konu baştan başlıyormuş diye duydum. Eski sezonlarını izlememe gerek var mı, yoksa direk Matt'in çektiği sezonlardan izlesem problem yaratır mı?

baştan başlayıp izle çünkü matt smith son doktor fakat toplamda on tane doktor var.ayrıca en başından izlezsen anlamazsın.

mutis bir dizi 1 sezondan izle 2 sezondaki doktora bayilacaksin

ya zaten hani diziyi izlemek isteyip sadece matt den başlayıp onu izleyenler bana bir tuhaf geliyor ama bence en baştan başlamalısın çünkü christopher da david de mükemmel doktorlar

ve bence bu siteden doktor whoyu izleme çünkü özel bölümler yok ve bazı sezonlarda bölüm isimleri yanlış. özel bölümleri izlemeyen çoğu kişinin aklı karışıyor özel bölümleri takip edebileceğin bir siteden izle

özel bölümler genelde bir çok sitede olmuyor doctor who tüm bölümler blog spot adlı bir site var. Adam tüm bölümleri eklemiş, ve kaliteli. Diziyi baştan izle dizilab en iyisidir ama özel bölümler gereksizdir deyip de atlama gerekirse vikipedi de doctor who bölüm şablonu var gir oradan hangi sezonda hangi bölümler var bak. Ama özel bölümleri de izlemezsen aşırı şey kaçırır ve bir çok noktayı anlamazsın.

Kesinlikle baştan izlemelisin.Gerek 9. ve 10. Doktor,gerek yol arkadaşları sebebiyle o sezonlar harikaydı.Bir de her ma eski sezonlarla bağlantı oluyor.

konuya abone kullanıcılar 6

Yukarı Çık