"çünkü ben seninle bir gün bile konuşmayınca o gün hiç iyi geçmiyor." -how i met your mother

Doctor Who tartışma forumu

Tüm Forumlar > Doctor Who > Peter Capaldi ile ilgili düşünceleriniz

yeni konu aç Peter Capaldi ile ilgili düşünceleriniz

bildiğiniz üzere matt yani 11.doktordan sonra birkaç kişi peter capaldiyi soğuk bulmuş beğenmemiş hatta kötü oynadığını söylemiş.Öncelikle ben buna kesinlikle KATILMIYORUM. İlk bölümlerde yeni doktoru neredeyse herkes garipser.Alışamaz ister istemez öncekini arar. ama son rejenerasyon üstünden bu kadar zaman geçmiş ve bir sürü güzel bölüm izlemişken hatta modern serinin en efsane bölümlerinden olan Heaven sentten sonra bile 12.doktoru sevmemek sıradan olduğunu söylemek ve diğer doktorlara göre kötü oyuncu olduğunu söylemek bence kesinlikle haksızlık.dizinin yayınlanan son sezonunda hatta tahminen peter capaldinin son sezonunda hala böyle düşünenlerin olması beni şaşırttı ve sormak istedim.Sizce eleştirilerin doğruluk payı var mı yoksa peter capaliye haksızlık mı yapılıyor.

Peter Capaldi benim favori doktorumdur ve tanığım en iyi oyunculardan biridir. Ayrıca bence modern seride Doktor rolüne en çok oturan kişi Capaldi'ydi. Yani bence biraz haksızlık var ama saygı duyarım

Bence de Capaldi doktor rolüne gerçekten uyan bir isim, ilk başlarda bende biraz yabancı kaldım diğer genç karakterlere göre ama sonra alışıyor insan.

Ben Capaldi'ye hiç alışamadım baştan beri. Christopher Eccleston bana öyle büyüleyici gelmişti ki en başta, sonrasında Tennant'ı bile sevmeyecektim nerdeyse. Ama Tennant ve Matt oyunculuklarını mı gösterdi diyim ne diyim bilmiyorum ama gerçekten hissettirdiler resmen diziyi bana. Capaldi ise bana göre hâlâ çok soğuk oynuyor çoğu bölümde. Hepsinde demiyorum ama diğerleri gibi bir etki yaratamıyor. O kilit bölümlerde Capaldi yerine diğerlerinden biri oynamasını düşünemiyorum bile

Ayrıca Pearl Mackie'de ayrı soğuk geliyor bana, aşırı yapmacık oynuyor sanki

Yahu adam Oscar ödülüne sahip olan tek doktor, oyunculuğuna kötü demek kimin haddine?

çok seviyorummm :)))

Sevilememesinin en büyük nedenlerinden biri bölümlerin eskisi gibi etkileyici olmayışı. Halbuki heaven sent bölümünde tek başına bir bölümün ne kadar mükemmel olabileceğini göstermişti.
Bence Peter da diğer doktorlar gibi harika bir oyuncu. Keşke değerini herkes bilebilse.

Ya tabiki Doctor değiştiğinde herkesin garibine gitmesi normal ama başta önyargıyla başlayıp sonrasında mükemmel bölümler olsa da adam en iyi oyunculuğunu göstersede önyargısını devam ettiren hatta Peter Capaldi doktor oldu diye dizi bırakanlar var saçmalıktan başka birşey değil. Herkesin bir favori doktoru vardır tabi benimkide Matt Smith ama bu capaldinin doctorluğa yakışmadığını ve iyi oynayamadığını göstermez. Hatta klasik seriyede uyan birisi 1. doctorun özelliklerinede benziyor yeri geldiğinde huysuz yeri geldiğinde sinirli ve şaka yapmayı becerebilmesi falan. Karakteride ayrı bir güzel Adam doğum günü için yapılan videoya bile binlerce kişinin adını söyleyerek onların dilinde (bir sürü ülke vardı) yanıt verdi Türkiyeden de birçok kişi dahil. ben çok tatlı biri olduğunu ve Doctor olmayı sonuna kadar hakettiğini hatta çok az bir süre bizimle olduğunu düşünüyorum. İyi ki geldin 12 ♥

Benim şahsen 12.nin oyunculuğuyla ilgili bir sıkıntım yok . Benim tek sıkıntım yazarlarla 2 sezondur adam gibi izleyemedim diziyi çünkü senaryoyu sevmedim. Tamam bazı mükemmel bölümler var ama kalanlar benim gözümde çöp oldu. Belki senaristler yada doktor değişirse diziyi yeniden severim diye düşünüyorum .Benim düşüncem bu yönde

Bu doktor da iyi ama yaşlı yine clara varken çok daha iyiydi ama clarada gidince yanına bu kızı verdiler bi acayip oldu genç olmasını isterdim bi alonzi yada gerenimo nun yerini tutmuyor.Ama gitarı iyi :)

konuya abone kullanıcılar 15

Yukarı Çık