"insanları takmamayı öğrenebilirsen daha mutlu olursun." -dexter

Doctor Who tartışma forumu

Tüm Forumlar > Doctor Who > Rose ve Doktorlar

yeni konu aç Rose ve Doktorlar

Arkadaşlar ben 2 sezonu da bitirdim normalde bitiren arkadaşlarım var doctor whonun tüm sezonlarını hep övgüyle anlatınca diziyi bende başlıyım dedim ama rose gidince diziden soğdum çok yakışıyordu diziye niye gitti yaw hadi anlarım doktorlar sürekli değişiyor onlara alışırız da

rose suz olmaz bu dizi ya 3.sezon ilk bölümü izledim o jones mudur nedir hangi halt sa ayar oldum kıza rose nun yerine geçmemeli :( niden gittin rose seni çok seviyom bitanem nolur diziye geri dön sensiz yapamıyom sensiz izleyemiyom diziyi nolur geri dön

Rose'un yeri elbette ayrı ama ileride Amy Pond gibi bir karakter gelecek diziye izlemeye devam et daha çok eğlenceli bölümler var. Doctor Whoda böyle kimse kalıcı değil daha kimler gidip gelecek :)

Ben de senin gibi düşünüyordum. Sonra bir Amy Pond geldi ki aah ah. Devam et mutlaka diziye, emin ol pişman olmayacaksın. Rose'un gidişine hala üzülüyorum arada. Skins'de olduğu gibi ilk jenerasyon unutulmuyor hiçbir zaman ama arkadan gelenler de güzel hikayeler ile geliyor ve kendini sevdiriyor :)

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Bence Rose'un yerini kimse dolduramamıştır ama ilk olarak Rose'un acısını unutturabilen companion Amy değil Donna'dır. Donna ile Doktor'un uyumu onu azarlayışları falan çok hoştu Zaman Lordu aklına sahip olunca çok sevinmiştim birlikte daha da büyük şeyler yaparlar diye ama işte...

benim gördüğüm ilk companion Amy idi, bu yüzden rose'u hiç sevmemiştim

Rose'dan sonra Martha'yı iğrenç diye diye izledim. Ama Donna'ya gelince o kadar eğlendim ki. Rose gitti diye bırakma, herkes gidicek

Rose'un gittiği bölüm ağlamıştım hüngür hüngür :(

konuya abone kullanıcılar 6

Yukarı Çık