"bir kız sadece arkadaş olmak istiyorsa bu, seninle bir şeyler yapmak istediği ama sevgili olmayacağıdır." -that 70's show

Doctor Who tartışma forumu

Tüm Forumlar > Doctor Who > Sezon atlasam ne kaçırırım

yeni konu aç Sezon atlasam ne kaçırırım

5. sezondan başlasam çok şey kaçırır mıyım ?

Çok; ama çok şey kaçırırsın. 1.,2.,3., ve 4. sezonu boşuna çekmediler. Sırf 11. Doktor 5. sezondan başlıyor diye oradan başlaman dizinin önceki bölümlerini yazık ettiğin anlamına gelir. Yapma derim. Çoğu yaratık robotların hikayeleri ilk 4 sezonda anlatılıyor. Yani... Tabii sen bilirsin ama ilk 4 sezonu sana öneririm :D

Elbette, :) Hangi mantıkla 4 sezon atlanır ki ? Matt Smith yakışıklı diye mi ?

Böyle gidersen zaten 8.sezonu da atlıcaksın Matt yok diye ,hiç izlemesen daha iyi :)

Kesinlikle. Üşenmeden 1. sezondan başla.
Ama yani çok uzun sürer demekte ısrar ediyorsan 2'den de başlayabilirsin.

Yok uzunluk bana koymaz ama bilemedim. Teşekkürler.

Bu arada yakışıklılıkla alakası yok. Yabancı sayfalarda gördüğüm paylaşımlar Matt üzerindeydi bende onunla başlamak istedim. Ama madem kaçıracağım şeyler fazla bende baştan izlerim.

matt tennanta göre daha yeni olduğu için ve capaldiye göre daha fazla içeriği olduğu için paylaşılıyor.

hadi ilk sezonu atlasan tamam da david tennent ı atlarsan çok şey kaybedersin. Bence en iyi doctor david

Katılıyorum, David'in sezonlarını geçersen çok şey kaybedersin aynı şekilde Eccleston'ında.

Matt favorimdir ama Journey's End gibi bi bölümü kaçırmış olursun bence yapma

konuya abone kullanıcılar 11

Yukarı Çık