"neden aynı duyguları hissettiğim insanlarla farklı şehirlerdeyim ki?" -how i met your mother

Doctor Who tartışma forumu

Tüm Forumlar > Doctor Who > SORU YAĞMURU .S.S.SSS

yeni konu aç SORU YAĞMURU .S.S.SSS

Sizce Doctor'un adı ne? Açıkcası ben 1. sezon 11. bölümü bitirdim. Diğer sezonlarda geçiyorsa bilmem. Birde en sevdiğiniz doctor ve yardımcıs? Benimki 9. doctor ve Rose.

daha 11. bölümdeysen en sevdiğin doctoru ve yardımcısını nasıl seçebiliyorsun? Benimki Peter Capaldi ve Donna(Rose'da olabilir)

onu herkes merak ediyo acaba ismi ne olabilir doctorun en sevdiğim doctor peter capaldi 12 doctor,matt smith 11 doctor ve david tennant 10 doctor yardımcılar ise clara,amelia ve rose tyler

Clara Oswald. Amelia. David Tennath ve Matt Smith favorim.

daha 11. bölüm çok erken favori seçmek için.ben david tennath ve amy nasıl olurdu çok merak ediyorum.

peter capaldi ve clara

ben doktoru tek biri olarak görüyorum hepsi aynı benim için favori yol arkadaşı ise amy ve clara

kesinlikle favori yol arkadaşı benim için hiç düşünmeden Clara ve ilk sezondaki doktoru nedense sevemedim ama kesinlikle diğer hepsini seviyorum.
@nisanurkan a katılıyorum bence de doktor tekbir kişi ve onu öyle seviyorum (yine de kimsenin oyunculuğuna laf etmek istemem ama ilk sezondaki doktoru sanırım oyunculuğundan dolayı sevmiyorum, sevemiyorum...)

bunun hakkında daha önceden bi fotoğraf görmüştüm. 1980 yılındaki bi comic book'ta doktorun adı vardı. tabii ki de normal bir isim beklemiyordum. bulmaya çalışacağım. -bilginin kesin olup olmadığını bilmiyorum-

http://i.hizliresim.com/4lAYnL.png Instagram'da bir fan sayfasında görmüştüm.

Şimdi dokuz ay önce falan cevaplamışsın Yaren ama ben yinede söyleyeyim. Yani emin değilim ama o Doktorun adı değil. Adını bulmak için bir formül falan sanırım

konuya abone kullanıcılar 12

Yukarı Çık