"+o kadar sıcak değil mi? bu herif sabah uyandığında beyazdı!" -prison break

Doctor Who tartışma forumu

Tüm Forumlar > Doctor Who > SPOILER ALLERT!!!!!! 10. sezondaki kasa

yeni konu aç SPOILER ALLERT!!!!!! 10. sezondaki kasa

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

10. sezon izleyenler bilir bu kasa mevzusunu arkadaşlar tahminler var mı kasadaki kişi kim olabilir? moffat yine beyinlerimize ediyor ama ben pilot bölümünden hareketle oyumu master dan kullanıyorum bir de piyano meselesi var anlamadığım. ama mesela oxygen de nardole aşağıdaki dostumuzun haberi olmaz mıydı gibi birşey demişti bu da bende kasadaki kişinin bir zaman lordu olması olasılığını arttırdı yani bilemiyorum tahminleri alalım???

içimden hep river geçiyor doktora bir şey olunca hisseder ve dünyanın burnundan getirir bunu gibi düşünüyorum

River olamaz ki. Son gecelerini geçirdiler diye biliyorum. Hatta 3 aydı. MAster olabilir ama Moffat bunu hemen bilebileceğimiz birşey yapmaz gibime geliyor. Geçen sezonlarda bir tane Vikingli vardı ya, ölümsüz olan ;Seninle düşmanım Doctor; gibi bir şeyler demişti. O olabilir mi acaba?

kasada Doctor olacağına inanıyorum klasik seriden

misty olsa çok tahmin edilir. Me olsa, nardole un dediği hissetme olayıyla uyuşmuyor... klasik seriden doctor olsa neden oraya kapatılsın? Bence görmediğimiz bir karakter, yepisyeni... ya da misty/master :/

Çoğu kişinin içinden geçen Master, hele ki yeni sezon fragmanında hem Missy'yi hem Master'ı görmemizin ardından. Ama büyük ihtimal ters köşe yapacaklar.Her bölüm bölüm sonunda hafif ipuçları veriyorlar, büyük ihtimalle 11.bölümde filan da açılır.

EDIT: nasıl da bildim ama sajdkdsghjhdsg

konuya abone kullanıcılar 6

Yukarı Çık