"barışı sadece adaletle sağlayabilirsin." - avatar the last airbender

Doctor Who tartışma forumu

Tüm Forumlar > Doctor Who > SPOİLER sanırım melezin kim olduğunu anladım

yeni konu aç SPOİLER sanırım melezin kim olduğunu anladım

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

biliyorsunuz ki bbc bu sezon river song un geri döneceğini söyledi
ve o yarı zaman lordu, yarı insan

Aynısını ben de düşündüm ama her sezonun olayı sezon finaline kadar sürer. Sezon finalinde olacak her şey yani pek mümkün değil. River noel özelde gelecek.

River'ın yüzünü gören cennetlik abi :D

river i özledim birde eski bölümlerde doktorun dna sından bir kız olmustu halen ortalıkta yok onu merak ediyorum

River değil bence, kesinlikle Missy çıkacak! ;)

dostlar melezin kim olduğunu biliyoruz zaten doktor kendisi söyledi bir bölümün sonunda. maisie williams yani ashildr melez.
sadece melezin neler yapacağını bilmiyoruz

Melez, Maisie Williams değil. Melez Yarı insan, yarı zaman lordu da değil. Melez denilen şey yarı zaman lordu, yarı dalek. Burası Spoiler olacak baya ama zaten aynı bölümde -sezon finali- karn kardeşliğinin ve zaman lordlarının dönüyor olmasından bu melez denilen yaratığın ve olayın ne kadar önemli olduğunun anlaşılması lazım.

''Long before the Time War, the Time Lords knew it was coming. Like a storm on the wind. There were many prophecies and stories. Legends before the fact. One of them was about a creature called the Hybrid: half Dalek, half Time Lord. The ultimate warrior. But whose side would it be on? Would it bring peace, or destruction? Was it real, or a fantasy?

“I confess: I know the Hybrid is real,” the Doctor proclaims. “I know where it is, and what it is. I confess: I am afraid.” .''
11. Bölümde ne konuk oyuncu ne de yol arkadaşı var. Ve büyük ihtimalle Face the Raven da Clara ölecek. Ama 12 de geri dönüyor.
''CLARA: “Is it a sad song?”
THE DOCTOR: “Nothing’s sad till it’s over. Then everything is.”
CLARA: “What’s it called?”
THE DOCTOR: “I think it’s called Clara.”. '' Acaip spoiler paylaştım ama sezon finali bu gidişle harika olacak!

Ya 2.bölümde Missy Daleklere "Anlaşma yapsak mı?" demişti.Bence Missy Daleklerin rejenarasyon enerjilerini çalıp-Doktor'un enerjisini çalmışlardı ya-kendinde tutacak.Bu sayede de Missy yarı dalek olacak.BENCE .-.

Daleklerin rejenerasyon enerjisi yok. Doktorun rejenerasyon enerjisi onların yenilenmelerine neden oldu sadece. Tıpkı 11. Doktorun, River kolunu kırdığında iyileştirmek için kendi rejenerasyon enerjsini kullanması gibi. Ne Doktor Rejenerasyon özelliğini kaybetti ne de River rejenerasyon enerjisine sahip oldu. Böyle düşünüyorum sanırım ya. Ama Melezin Missy olması teorisine katılıyorum. Usta, Doctor Who evreninden kolay çıkarılamaz. Ve geri dönmesi için en harika olay ''Melez''. Ama Moffat bir çılgınlık yapıp Usta yerine seriye yeni bir kötü karakter getirebilir. Yapar mı yapar D:

Daleklerin rejenerasyon enerjisi yok. Doktorun rejenerasyon enerjisi onların yenilenmelerine neden oldu sadece. Tıpkı 11. Doktorun, River kolunu kırdığında iyileştirmek için kendi rejenerasyon enerjsini kullanması gibi. Ne Doktor Rejenerasyon özelliğini kaybetti ne de River rejenerasyon enerjisine sahip oldu. Böyle düşünüyorum sanırım ya. Ama Melezin Missy olması teorisine katılıyorum. Usta, Doctor Who evreninden kolay çıkarılamaz. Ve geri dönmesi için en harika olay ''Melez''. Ama Moffat bir çılgınlık yapıp Usta yerine seriye yeni bir kötü karakter getirebilir. Yapar mı yapar D:

Melezin clara olduğunu düşünüyorum

konuya abone kullanıcılar 9

Yukarı Çık