"sen tanrıyla konuşursan dindarsındır. tanrı seninle konuşursa deli." -house m.d.

Doctor Who tartışma forumu

Tüm Forumlar > Doctor Who > Tardisiniz olsaydı ?

yeni konu aç Tardisiniz olsaydı ?

Tardisiniz olsaydı nereye giderdiniz veya hangi zamana ? Yani bir Türk olarak düşünürsek ABD ye gidip banka soyup Türkiye ye geri dönerdim gibi bir şeyden bahsetmiyorum bile ben olsaydım sanırım Atatürk ün zamanına giderdim sonra kıyametin ne zaman kopacağını öğrenmek için geleceğe giderdim falan ;)

Kesinlikle İstanbul'un Fethine katılırdım bide dedem gibi aile büyüklerimin küçüklüklerine giderdim merak ettim şimdi onların yaşantısını :D

Geleceğe dönüş filminin çekimlerine TARDİS ile dalardım :D:D:D:D:D:D

her 90 lar gencininin hayali gibi jennifer aniston ın gençliğine gider ''pompiş''

hollywood da kirilmadik ceviz birakmazdim

Tardisim olsaydı içinden çıkmazdım - sonsuz kaynak , sonsuz odalar , kira derdide yok ,

tardisim olsa satar 2.el moodıfıyelı sahın alır kız meslek lısesı onune park eder kız keserdım (fantazı deilmi anasını satayım :D )

@hasan1397 Derhal burayı terk et ! ;)

eski harika kemanistlerden ders almak için geçmişe giderdim :D

Sanırım ben fikrimi değiştiriyorumm. Atatürk'ün doğduğu zamana gider ve 1938 yılına kadar ondan ayrılmazdım...

İlk çağlara falan giderdim sonra 1900lere gidip Atatürk'le tanışırdım :D Savaşlara girerdim.1800ler 1700lere falan giderim gezerim öyle Fransız Devrimi,Rönesans zamanlarına giderdim merak ediyorum ortamları :D

konuya abone kullanıcılar 9

Yukarı Çık