"hani bir his vardır ya böyle, nasıl söylesem mutlusun ama değilsin gibi.." -how i met your mother

Doctor Who tartışma forumu

Tüm Forumlar > Doctor Who > trenzalore öyküleri ve siluet

yeni konu aç trenzalore öyküleri ve siluet

Doctor Who'nun yeni iki kitabı ithaki'den çıktı. Ben Siluet'i okudum; Paternoster Çetesi'yle 12'yi okumak çok güzeldi, sanki konusu biraz basitmiş gibi geldi ama olsun, yazarın acemiliğine bağlıyorum. Yine de kapağındaki Capaldi'ye değdi :D Zaten ikisi de kısa ve ucuz kitaplar. Okuyanınız var mı ve beğendiniz mi?

Trenzalore kitabını bende okudum. Şöyle diyeceğim kitap rezaletti konular o kadar sıkıcı işlenmiş ki tatmin etmiyor

@kidflash74 e katılmıyorum. Ben Trenzalore Öyküleri'ni okuyup bitirdim ve bence o, 11 Doctor 11 Öykü'den daha güzeldi. Doctor'un o koşuşturmalı hali kitabın her yerine işlenmişti ve Doctor bir şey dediğinde, ''Evet, bunun bizim Doctor'dan başka kimse söylemez'' diyorsun. Öte yandan, yazarların bir Stefen Moffat olmadığı herkes tarafından aşikar. Bu yüzden yazarları senarist ile bağdaşlaştırmak yanlış olurdu. Yazarlar ellerinden geleni yapmışlar ve bence bir yazarın Doctor Who hakkında yazabileceği en iyi öyküleri yazmışlar.

@1varmış1yokmuş e katılmıyorum

konuya abone kullanıcılar 2

Yukarı Çık