"eğitim, okulda öğrendiklerinizi unuttuktan sonra aklınızda kalanlardır." -albert einstein

Doctor Who tartışma forumu

yeni konu aç yeni izleyici

diziyi izlemeye karar verdim ama baştan izlemek istemiyorum çok eski bi dizi sizce hangi sezondan başlamalıyım

eski falan deme bütün olayları anlamak için 1. sezondan başlamalısın bence. böylesi çok daha iyi, göreceksin.

bi diziyi 1. sezonundan izlemeye baslaman gerekyıyor baska türlü zevk alamasın + bi anda olaylara gırınce nasıl oldugunu anlaman zorlasır mal gibi arastırmak zorunda kalırsın her dizi için geçerli bu.

kesinlikle ilk sezondan basla her doktor degerlidir hepsini yaşamak gerekir

Dostum bende başlayalı 3-4 gün oldu.Cnbc-e de 7.-8. sezonlarının bi kaç bölümünü izlemiş çok beğenmiştim hep başlıycam diye aklımdaydı ama çok eski bi dizi olduğu için ilk sezonlar kötüdür diye başlamıyordum.En sonunda 1. sezondan başladım.1. sezonun ilk 3 bölümü izlemekte biraz zorlansam da gayet güzel devam etti dizi.2. sezona geçtim şuan.Uzun lafın kısası baştan başla bence

Dostum bende başlayalı 3-4 gün oldu.Cnbc-e de 7.-8. sezonlarının bi kaç bölümünü izlemiş çok beğenmiştim hep başlıycam diye aklımdaydı ama çok eski bi dizi olduğu için ilk sezonlar kötüdür diye başlamıyordum.En sonunda 1. sezondan başladım.1. sezonun ilk 3 bölümü izlemekte biraz zorlansam da gayet güzel devam etti dizi.2. sezona geçtim şuan.Uzun lafın kısası baştan başla bence

hiç uğraşma 1.sezonla kardeş. 9.sezonu bekle ondan başla sen.

Bence 1. sezondan başla zamanın varsa zaten çok sarıyo hemen bitiriyosun.

1. sezondan başla derim ben tamam belki ilk 2 sezon biraz efektler açısından falan biraz sıkıntılı olabilir ama sonradan güzelleşiyor baya iyi oluyor özellikle david , matt diziye ayrı bi hava kattılar.Peter Capaldi daha ilk sezonuydu bence kendini sevdirmeyi bu sezon (9.) başaracağına eminim.Kısaca 1. sezondan başla :D

Bence 1. sezondan başla. Eski bir dizi ve bu sebeple ilk iki sezon efektleri yeterli gelmeyebilir ama konuyu anlaman için hiçbir bölümü atlamaman lazım ;D

Bence de ilk sezondan başla. Diğer sezonlardan da başlayabilirsin eninde sonunda araştırıp anlarsın ama bütünlüğün bozulmaması için en baştan başlamanı tavsiye ederim. Hem yapılan ince göndermeleri sırayla izlersen daha iyi anlarsın

konuya abone kullanıcılar 9

Yukarı Çık