"bence sadece aptal insanların iyi ilişkileri var." -supernatural

Doctor Who tartışma forumu

yeni konu aç Yeni Kitap

11 Doktor 11 Öykü kitabını okudunuz mu arkadaşlar, nasıl buldunuz kitabı ?

aldım fakat okumaya vaktim olmadı azıcık göz attım güzel gibiydi. ama 10.doktorun hikayesinin rose ile değil de martha ile olması üzdü.

david'de rose'dan bahsetmiyorsa kitabı almıcam .s

bende de o istek vardı :(

kitabı nerden bulabilirim?

ben internetten sipariş ettim d&r'da da vardı. bir bak istersen

Kitabı gerçekten çok eğlenceli her ne kadar benim de pek beklentilerimi karşılamasa da gayet eğlenceli olmuş her bir öykü diziyi izliyormuş gibi hissettirdi ama özellikle de şuan izlicek bölüm kalmadığından gayet keyifliydi

Doctor Who'nun 11 doktor 11 öyküdışında kitapları var mı? İsimlerini atabilir misiniz?

Kitap çok güzell. Kitap bölüm bölüm zaten adındanda anlaşıldığı gibi Rose tabii ki var Rose olmazsa olmaz.

Her yazar kendisi kurgulamış hikayeyi birbirinden bağımsız ve dizideki doktorlar ve yol arkadaşları farklı

Rose 9'la var ama sanırım hepimiz onu 10'la daha fazla seviyoruz dfgdgghdt ben okudum, güzeldi ama şahsen biraz kafam karıştı çünkü zaten Doctor Who büyük bi hayal gücünün eseri. Bu yüzden bunu zihninde canlandırmak cidden zor oluyor ister istemez şimdiye kadar gördüğün şeylerden yola çıkmak istiyosun ve bence bilgi birikimin bunu karşılamak için yeterli değil. Ama sıkı bir Whovian okurken sıkılmaz, hayal gücünü sınırlarına kadar zorlar ve görmediği şeyleri bile görür lgmsdilmhh alacaksan iyi okumalar

konuya abone kullanıcılar 9

Yukarı Çık