"aşk mı? ne yararı var. tamamiyle hüzün kaynağı." -skins

Fear the Walking Dead tartışma forumu

Tüm Forumlar > Fear the Walking Dead > Açık ara en iyi karakter/oyuncu

yeni konu aç Açık ara en iyi karakter/oyuncu

bu konuyu açarken dikkat etmeniz gereken şey ''ağbi ben böyle oyunculuk görmedim bee''diyorsanız sizi piste alayım lütfen

dizi artık kaç sezon gider orasını bilmem ama nick bu dizinin başrol karakteri olup ölmemesi gereken tek karakter diyecektim amma velakin alicia hatunumda ölmemesi gerektiğini düşünerek ikisinin oyunculuğuna dikkat etmemiz gerekiyor neden derseniz gerçekten şahane oynuyolar zaten nick karakter başlı başına şahane diziyi alicia'yla birlikte alıp götürüyo eminim ben ve sizlerde o baba oğul ve nick'in suratsız sarışın annesine en fazla 2 bölüm sabredirdiniz diye söylemeden geçmiyim

Nick oynayan frank dillane sense8'de oynamış ordada çok beğenirdim 2.sezon 8'ci bölümde ise oyunculuk anlamında tavan yaptı eğer ödül verilseydi çok rahat alırdı gerçekten şahaneydi

Alicia yani Alycia debnam zaten bir çoğumuz the100'den tanıyoruz gerçekten harika bi oyuncu çokta güzel felaket taş hatun

neyse sözü fazla uzatmaya gerek yok her bölümde dikkat ettiğiniz ve çok beğendiğiniz oyuncuları buraya yazabilirsiniz ister benim gibi uzun isterseniz kısa yazabilirsiniz sorun değil herkesin hayranı oldugu sevdiği oyuncu/karakter olmaması saçma olurdu okuduğunuz için çok teşekkürler sayglr efenim

Sana da saygılar :) Bende Nick'i çok beğeniyorum cidden çok iyi bir oyuncilk bölümdeki koşuşundan da belliydi zaten :) Dizideki en harika oyuncu o diyemem çünkü Alycia var ikisi neredeyse yeni oyuncular ve çok kaliteli oyuncular. Alycia The 100 de de müthişti, zaten ondan sonra bu derece gündeme geldi.

Sense8'te yaptığından dolayı sövmüştüm Nick'e ama ne diyeyim babası (nam-ı diğer Stannis Baratheon) da iyi aktör be :)

Yok artık Stannis reyiz Nick'in babası mı?? Favorim kesinlikle Nick, zaten annesinin fingirdediği herifi falan görünce inşallah başrol bunlar değildir demiştim, 2/8 ve 2/9 dan aşırı bir keyif aldım Travis yok diye mi, Nick çok diye mi henüz bilmiyorum ama sıkıcı demeyeceğim nadir bölümlerdir.

Chris tez vakitde ölsün alicia olsada olur olmasada olur göz zevkim için diziyi bozmasınlar nick reyiz varken zaten dizi bozulmus finalde ölebilir.

Yorumlardan çok ergenliğinin verdiği abazanlığını konuşturmuş, aptal ergen Sadık Flash.

hemen yazarsınız ergen ergen tripleri diye ne o yoksa sen ona bilemi giremedin?
Allah var alicia taş bebek ve bu arada nick in çok ruhsuz olması hoşuma gidiyor fazla depresyona falan girmez iyi birşey :D

saçmalamayın olum en iyi oyuncu madison bence <3

Nick ve Alicia

Nick

konuya abone kullanıcılar 9

Yukarı Çık