"bazı insanlar doğru ailede doğacak kadar şanslılar. diğerleri kendi kaderlerini çizmek durumunda." -game of thrones

Fear the Walking Dead tartışma forumu

Tüm Forumlar > Fear the Walking Dead > En sevilen gelecek vaat eden karakter ?

yeni konu aç En sevilen gelecek vaat eden karakter ?

Bunu demek için daha çok erken ama ben şimdiden karakterler arasında Christopherı ve Aliciayı sevdim.. Christopherın Şu ana kadar bir sürprizini görmedik ama çocukda dikkat çekici bir sakinlik bir Coolluk var. Tahminime göre TWD de Daryl nasıl sonradan çok sevildiyse bu da o kadar sevilicek. Aliciadan da hiç bahsetmiyim kıza aşık oldum resmen.... O ikisi dışında ki karakterleri nedense pek sevemedim Oyunculuklar basit geldi biraz.

nick.
çok yatırım yapıldı çünkü karaktere.
bana en yakın o geliyor şuan, bi de johnny depp'e benziyor kerata :D

Aynen Johnny Deppin gençliğine çok benziyo:D Hatta hareketleri de tıpa tıp aynı.

Nick ve Strand şimdiki favorilerim ileride ne olur bilemem

Sorduğun soruyla verdiğin cevap alakasız gelecek vaat eden karakter kısmını çıkartıp öyle yorum yapsan daha gerçekçi olurdu.Çünkü gelecek vaat eden karakterler hayatta kalmayı başarabilen zekâsıyla ya da güçlü karakteriyle öne çıkan kişiler olur.Travis Andrew'e güvenerek ne kadar salak olduğunu ispatladı Alicia ve Chris korkak olmalarının üstüne arabanın içine saklarak yeterince akıllı olmadığını ispatladılar.Daniel,Nick ve Strand zekâlarıyla ve soğuk kanlı karakteriyle gelecek vaat ediyorlar.

Psychical Ben bu yorumu son bölümü izlemeden önce palaşmıştım ama görüşüm değişmedi Gelecek vaad edip etmediğini bir kenara bırakıyorun Cristopherın ilerde sevilen bir karakter olacağına inanıyorum.. Onun dışında söylediklerine katılıyorum Özellikle Soğuk kanlı karakter Daniel ilerde çok can yakıcak gibi.

Alicia.

Gelecek vaat etmesi kismini suan bilmiyorum ama suan kesinlikle en sevdigim Alicia. Zaten onu oynayan kisi, Alycia, interviewlarda hep cok seviliyor ve dizinin diger oyunculari ve direktoruyle iyi anlasiyor bu yuzden cok uzun bir sure boyunca dizide olacagini dusunuyorum.

konuya abone kullanıcılar 6

Yukarı Çık