"beraber yaşa, yalnız öl." -lost

Fear the Walking Dead tartışma forumu

Tüm Forumlar > Fear the Walking Dead > Ne olacak bu chrisin hali ha

yeni konu aç Ne olacak bu chrisin hali ha

Hani böyle büyük keyifle yeni bölümü tam açacaksınız sonra kafanızda bir ampül belirleniyo ve

-lan yoksa bu bölümde chris var mıdır
-yok yok inşallah yoktur dur yorumlara bakayım allah cezanı vermesin senin var mış
-hay ben senin tipini bip bip bip bip bip bip bip

sonra ekran başında zombilere emir verip

-lan öldürün şu lavuğu yaşatmayın lütfen haydi zombicikler haydi gebertin onu hay sizin gibi zombilerin yine ölmedi lavuk

bir sinirle çitlediğiniz çekirdeği chris yüzünden monitöre atmak
sonra yeni yeni küfürler keşfetmek

işte gördüğünüz gibi dizi tarihinin benim açımdan skyler white karakterinden sonra bunları yaptıgım ikinci kişi olabilir aga ben böyle iticilik sevimsizlik görmedim tam başka dizilerde görmüş olabilirim ama bilinçaltıma girip rüyalarımda kabusum olan bir karakter daha görmedim bunları yazmaktaki amacım artık bu karakter yüzünden diziyi ileri sarmaktan bıktım hani diyeceksiniz ki çok abartıyosun saçmalıyosun önce kendine bak siteden çoğu kişi senden nefret ediyo felan filan bu chris kadar olamam ki valla onun tahtına oturmam için kırk fırın iticilik yemeliyim neyse aga içimi sonunda döktüğüm için rahatladım chris kardeşim artık öleceğini bölümü bekliyorum inşallah tez zamanda geberirsin tipine maymunun sıçtığı bok

varsa içinde chrise karşı nefreti olanlar benim gibi içini dökebilir saygılar.

Chirse değil senariste kız ne bu aq altt tarafı dizi ya saçmalıyorsunuz

konuya abone kullanıcılar 1

Yukarı Çık