"Sol elinle taş tutarken, sağ elinle tokalaş." - Frank Underwood

Forever tartışma forumu

Tüm Forumlar > Forever > Hanry nin gücü gibi bir güce sahip olmayı istermiydiniz ?

yeni konu aç Hanry nin gücü gibi bir güce sahip olmayı istermiydiniz ?

Ben bazen güzel olurdu diye düşünüyorum. sonra sevdiğim herkesi kaybedip benim burada kalma düşüncesi beni korkutuyor... bu başa çıkması ve katlanılması zor bir duygu olurdu. Ama ölene kadar 30 yaşında gözüksem fena olmazdı. :)

Aslıda ben isterdimm sınırsız bilgi her dili öğrenmek her şeyi bilmek istediğin her şeyi yapmak harika olurdu. Kafama takılan şey şu oldu eğer müebbet hapis yersem napardım :D :D

intahar ederdin :/

Kesinlikle istemezdim çünkü bu asla dizide ki gibi mutlu mesut devam edicek bir olay değil.. İnsan en fazla 100 yıl geçtikten sonra ölmek ister artık çünkü birini sever aşık olur sevdiğin kişi annen yaşına gelir bir zaman sonra yanından gitmek istersin acı çekersin. Sonra başka bir hayat kurup çocuğun olur o senin yaşına gelir arkadaş olursun sonra deden olur göslerinin önünde ölüp giderken bir şey yapamazsın bir ömürlük hatıraları insanı üzer bitirir .Öyle seneler geçer ki artık ne anneni babanı ne de sevdiğin kişileri yüzünü hatırlarsın sadece anıları seni yaşarken öldürür. insan bir zaman sonra yalnızlaşır çünkü kimseye bağlanmak istemez en sonunda acıları kendinin çekiceğini bilir tek başına müebbet hapis gibi yaşar.. Kesinlikle istenicek bir şey değil.

Henry nin ki güç değil, lanet

konuya abone kullanıcılar 4

Yukarı Çık