"+ben burada gizli oda falan göremedim. -bu yüzden gizli oda deniliyor zaten." -supernatural

Friends tartışma forumu

Tüm Forumlar > Friends > Finalin nasıl olmasını düşünürdünüz? :)

yeni konu aç Finalin nasıl olmasını düşünürdünüz? :)

Ben değişmesini istemezdim. Tam tadında bitirmişler ama bittiği içinde çok üzüldüm :(

ya aslında bence de bitmesi gerektiği gibi bitti ama ne biliyim monica ve chandler'ın ikizlerle uğraşırken başlarına gelen komik şeyleri, rachel ve ross'un evlendiklerini görmek isterdim ya

Joey'ide evlendirseydiler fena olmazdı..

Rachel ve Ross'un düğününü görmek isterdim

monica ve chandler'ın yeni evinde hepsinin tıpkı eskisi gibi mutlu ve neşeli olduklarını görmek isterdim şahsen :)

joey ve phoebenin evlenmesini isterdim nedense, ayrıca ross ve rachelin dugununu gormek de mukemmel olurdu

final güzel ama nasıl başladıysa öyle bitebilirdi evde aynı koltukta sakalasırken sanki hiç bir şey değişmemiş gibi ama bu finalde iyi

Bence Monica ve Chandler aynı evde kalıp, Ross ve Rachel evlenmeli. Pheobe'nin çocukları olmalı. Joey sonunda aradığı kadını bulup evlenmeliydi. Ama aynı zamanda Gunther da birini bulmalıydı bence.

Ross ve Rachel ın evlenmesi. Ross un Rachel a planateryumda evlenme teklif etmesi. Joey ve Phoebe evlenmesi ama olmazsa 2. sezondaki Kate ile Joey nin birleşmesi

Ross ve Rachel evlenmeliydi
Joey sonunda aradığı kişiyi bulmalı
Monica ve Chandler yeni evde olsa da ikizlerle mücadelesini görmeliydik özellikle Chandler ın babalık ile imtihanı eglenceli olurdu
Phoebe nin evliliği ve bu sefer kendi bebeğine hamileliği olmalıydı

Bende kararında bittiğini düşünüyorum.Ama bir tek Joey'nin tek başına kalması beni huzursuz ediyor.

konuya abone kullanıcılar 13

Yukarı Çık