"dünyadaki en üzücü şeylerden biri, bir zamanlar birbirinin her şeyini bilen iki insanın birbirine yabancı davranmasıdır." -candy

Friends tartışma forumu

Tüm Forumlar > Friends > friends türkiyeye uyarlansa...

yeni konu aç friends türkiyeye uyarlansa...

friends türkiyeye uyarlansa nolur acaba çıldırırım akjsfdukebdsjlf

ya aga ben başlığı görünce uyarlandı sanıp çıldırdım bile yapacağın işi seveyim*

Shameless dizisinin Türkiye uyarlamasının yapılacağını duyduğum kadar korkutucu.

zaten şu arkadaşlar iyidir diye bişi var benziyo mu o

2011 yılında uyarlanmıştı zaten dizinin adı +18 ama kısa bir süre sonra yayından kaldırıldı

+18 dizisini hatırlıyorum friendsi izlemeden önce onu izlemiştim friendse başlayınca o dizi aklıma geldi ross karakteri için can bonomo rachel için aysun kayacı vardı pamelanın phoebe'yi uyarladığını farkına vardığım da kafamı duvarlara vurasım geliyor gelmiş geçmiş en kötu uyarlama olabilir belki :D

o değilde şapkasına soktuğum can bonomosu şu dizide bile çıkarmamış şapkasını

uyarlansa ( uyarlanmış dediklerine göre) ömrü pek uzun olmaz (ki yayından kaldırılmış yine dedikelrine göre).Bu dizide türkiye televizyon yayın şartlarının kaldıramayacağı konular var evet arkadaşlık ilişkileri özenilecek derecede iyi fakat işlenen konular RÜTÜK kaldıramaz.Zaten uyarlama dizileri de batırıp bırakıyoruz bırakalım bu güzel dizi orijinal hali ile kalsın.

herşey de olduğu gibi boku çıkardı. Kesinlikle istemem

lgefgrgiegileg zaten shameless ta şu büyümeyen çocuğu oynatcaklarmış türkiyede bide friends olsa ülke iptal feilhevhlvehel

gözlerim kanar ciddiyim.

konuya abone kullanıcılar 11

Yukarı Çık