"evrenin en dandik kuralı; bir şeye muhtaçsan, asla senin olmaz..." -the simpsons

Friends tartışma forumu

Tüm Forumlar > Friends > İzlemeyen kesinlikle açmasın.

yeni konu aç İzlemeyen kesinlikle açmasın.

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

merhaba. ben buradan dizilab yönetimine bir eleştiride bulunmak istiyorum. Dizinin tanıtım kısmında oyuncuların isimlerinin altlarında dizideki rollerinin isimleri yazıyor ve Courtney Cox'un adının altına Monica Geller - Bing yazılmış. Öncelikle şunu söylemek istiyorum evet bu dizi yayınlanalı çok uzun zaman oldu bu nedenle böyle bir şey yapılmış olabilir ancak bugüne kadar en ufak bir spoiler dahi yemediğim bir dizide, dizilab sayesinde artık Monica ve Chandler'ın evleneceğini biliyorum. Aynı şekilde Phoebe Buffay - Hannigan yazılmış ki burada da spoiler verilmiş oluyor. Lütfen isimleri ikinci soyadları silerek yazar mısınız başkaları spoiler yemesin. Çünkü gerçekten düşüncesizce yapılmış hareket.

İki defa falan söyledim ben de. Çok haklısın kaldırılmalı.

Bana da aynısı oldu, kaldırmalılar

Bende oradan öğrendim evleneceklerini. Cidden dizilab kurucusu ya da yöneticileri buna bir el atmalı. Daha fazla birileri spoiler yemesin.

kesinlikle katılıyorum

Bende dün başladım diziye ve spoiler yedim ilk baştan. Kesinlikle size katılıyorum

konuya abone kullanıcılar 5

Yukarı Çık