"savaş, kız büyütmekten daha kolay." -game of thrones

Friends tartışma forumu

yeni konu aç joey

Dizide joey olmasa bence en az %40 daha az komik olurdu . Yani ne bileyim adamın sacdece bir sahnede bulunması yetiyor.

Dizi bitince ona özel dizi bile yaptılar.Adını tam hatırlayamadım ama.

dizinin adı joey lmao

Kesinlikle Joey muhteşem aşığım ama diziyi komik yapan tek Joey değil Chandler'ın esprileri, Pheobe'nin deliliği, Monica'nın temizliği, Rachel'In şımarıklığı, Ross'un bilgeliği de dizziye çok hoş şeyler katıyor. Tabiiki Joey'nin çapkınlığı, salaklığı, oburluğu ayrı ama...

joeyin tek başına olan dizisini hiç bir yerde bulamıyorum altyazılı halini yardımcı olursanız çok sevinirim..

aynen ben de bulamıyorum joeynin dizisini...bilen yardım plz

Joey ne kadar çok sevsem de Chandler karakteri ve espirileriyle bir numara

@GajeelSlayer'a katılıyorum.Yıllar önce yurt dışındayken Joey dizisini izlemiştim, inanın aynı rolü yapıyor ama zerre komik değil. Bana göre dizinin tutmasını sağlayan etmen Chandler ve Joey'nin konuşmaları. Özellikle ilk sezonlar Chandler olmasaydı dizi iptal edilirdi ve bizde bu diziden mahrum kalırdık. Sadece Joey'e gülmenin bana göre bir faydası yok, tipik saf tipi oynuyor. Bütün eski ve yeni sit-comlarda görebileceğiniz bir karakter tiplemesi. Hele hele %40 daha az komik olurdu? :) Sırf Phoebe ve Chandler karakteri için bile bu dizi efsane olurdu merak etme.

İzlemek isteyenler; http://www.cucirca.eu/joey-season-1-episode-1-pilot/ fakat gülmeyeceksiniz, sizin yerinizde olsam izleyip Joey'i gözümde daha çok küçültmezdim.

konuya abone kullanıcılar 7

Yukarı Çık