"geleceğim nasıl olacak bilmiyorum ama şunu biliyorum ki seninle birlikte olacak." -the o.c.

Friends tartışma forumu

Tüm Forumlar > Friends > Phoebe'nin Yeğenleri

yeni konu aç Phoebe'nin Yeğenleri

Merhaba arkadaşlar bu diziyi bir çok kez bitirdim aklıma esince hala her hangi bir bölümünü açıp izliyorum ama aklıma takılan bir şey var, Phoebe 3'üzleri dünyaya getirdikten sonraki kısımlarda bir daha hiç yeğenlerinden ya da erkek kardeşinden bahsetmiyorlar ( kardeşinin üçüzlerini dünyaya getirdi esprileri dışında ) Sizce de tuhaf değil mi? Ya da bu kadar çok izlemişken ben kaçırıyor olamam herhalde dimi ? :)

Aynı şey Ross'un oğlu Ben için de geçerli toplam 2-3 bölümde falan var o da. Özellikle de Emma doğduktan sonra bir daha hiç göremiyoruz.

bende o olaydan nefret etmiştim demek ki zorunlu yapmışlar kardeşine taşıyıcı olmak nedir ya üvey kardeşimi neydi birde galiba

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

hayır bi kaç bölümde üçüzler vardı hatta bi bölümde büyümüşlerdi falan frank birini phoebe'ye vermek istemişti

lisa kudrow gerçek hayatta hamile olunca böyle bir senaryo yazmıslar diye biliyorum

ben beşinci sezondan sonra hiç gözükmüyor phoebe e bi kere üçüzlere bakıcılık yapmıştı ama bence gayet normal kurguyu altılının üstünde tutmak istedikleri için aynı yan karakterle çok oynamıyorlar

konuya abone kullanıcılar 6

Yukarı Çık