"zaten gerçek olamayacak kadar güzeldi." -supernatural

Friends tartışma forumu

Tüm Forumlar > Friends > Sizi en çok iten karakter ?

yeni konu aç Sizi en çok iten karakter ?

Kötü ve kazık soru soran iğrenç hocalardan gibi olmak istemediğim için bu soruyu sordum zira bu dizi için en iyiyi seçmek çok zor ancak herkesin arada itici bulduğu bir karakter muhakkak vardır sebebiyle birlikte ilk ben açıklayayım..
Henüz 4.Sezona Yeni Başladım ve Bu Zamanda Kadarki Gözlemlerimden.

Phoebe Buffay:Bana göre dizinin en iyi oyuncusu saf ve temiz davranışlarıyla saçının hakkını veriyor.Babasını arama mücadelesi ise çok sıcak.Her zaman ''Friens'' in yanında ve bunun karşılığını hep alıyor.
Joey Tribbiani:Phoebe'nin erkek hali aslında en sevdiğim huyu ise kimseyi asla bozmaması ve her ortama ayak uydurması malumuz bir ortada bir skıntı varsa bu uyumsuz arkadaşlardandır.Joey bu durumda en aranılası arkadaşlardan adı üstünde friends.Evden ayrıldığı bölüm dışında bir kusur söyleyemem
Chandler Bing:İlk sezonlarda karşımıza yalnız adam olarak çıktı 3. sezonda sevgilisi olmamasına rağmen bu ünvan nedense Monicaya geçti. (Sakın wikipediaya bakmayın başka neler yazabilirim diye araştırırken spoilerin tillahını yedim)Değişik tarz denemeleri ile yüz yapısına aşina olma sıkıntı çekmemiz dışında bir sorunu yok.

Üç Büyüklerimden Sonra Sıradakilere Geçelim
Monica Geller: Aslında sürekli birilerinden ayrılıp başkasıyla başlayıp onuda bırakıp sanırım yalnız kalıcam tiriplerine girmesi rahatsız edici olasad Phoebe ne zaman gitar çalacak olsa ilgityle dinlemesi benim için sıcak bi davranış ayrıca titizliği ayrı bir güldürü unsuru.

Rachel Green ve Ross Geller: Rachel'in güzelliğinden ünlü olması ve giyiminden başka hiçbi vasfı yok eğer bir sorun varsa bilinki buradan çıkmıştır aynı zamanda zeki değil ve beceriksiz ki zamanla konuk oyuncuları gördükçe gözünüzde alıştıkça gözünüzdeki güzelliği yok oluyor eğer yetmezse şuan 50 yaşında olduğunuda hayal ederek izleyiniz ve Ekürüsü Ross ise ayrı bir olay en başlarda saf temiz sevgilisi tarafından terk edilen bir adam havasındaydı ve büyük bir sempati besliyordu o garip yürüyüşü bile sempatikti ama sonra doğduğundan beri aşık olduğu kız varken evlendiğini düşündüğümüzde bu ufakta olsa bir sorun oluyor sonuçta en çok iteni arıyoruz bu başlıkta bunun dışında Japonyaya aşık gidip kızla dönmesi , çocukluk aşkından ayrıldığı gece başkasıyla birlikte olması tekrar ayrıldıktan sonra tekrar olması kendisinin yakısıksız Rachel'in son derece güzel olması o kadar yıl tek bir kadın bakmışken Rachel ile açılması ve ondan hoşlanan çokça kadın çıkması vsvsv....

Ben negatifleri yatırdığımızda Ross Geller diyorum.

Aslında hepsini seviyorum ama illa birini tercih etmem gerekiyorsa Ross diyeceğim. İlk sezonlardaki tavrı nedense beni çok rahatsız ediyordu.

İticilik konusunda Ross hepsini sollar ama Chandler'ın bazı halleri yok mu? Beni benden alıyordu...

hepsini çok seviyorum hepsi ayrı ama illaki seçeceksek Ross olur bu bazen de Rachel salak salak davranıyor ama tatlı ikiside bence

kesinlikle ross, düşünüş biçimim yanlış ama dış görünüşü beni çok rahatsız ediyo.

hepsini çok seviyorum ama rachel ve ross ikisi bir araya gelince ikisine de deli oluyorum

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

ross karakterinden 1.sezonda hiç hoşlanmadım
rachel'a 2.sezonun başında gıcık olmaya başladım
sanırım çok dramatik aşk acısı çeken yapışkan aciz karakterleri sevmiyorum
birde rachel ve ross bir araya geldiğinde konu aşklı romantik sahneler olunca çok itici bi elektrik hissediyorum

rachel bazen itici geliyor bazen de aşırı seviyorum ama bence tüm karakterler çok sevilesi

tabi ki her karakter eşsiz ama ross'un bazı hareketlerini itici bulmamak elde değil

kesinlikle monicaa. chandlerı haketmıyor ve karakter ozellıklerınde 1 tane bıle ıyı bı ozelllık yok. temızlık hastaası kontrol ve duzen manyagı saykodelık bı oruspu. chander noelde bı odada bı karıyla kaldı dıye chandlera cazı yapıyor ama kendısı partılerde sutyenıne ımza attırıyor. kevaşe bi şıllıgın oönde gıdenı

henüz 4. sezondayım ama şu ana kadar izlediğimle ross diyeceğim galiba. mark konusunda yaptığı kıskançlıkların olduğu ve rachel'la ayrıldıklarında başka bir kızla beraber olup suçu kabul etmediği bölümler beni inanılmaz sıkmıştı. nedense bölüm ross bazlı olduğunda diğer karakterlere göre daha zor izliyorum,biraz boğucu bir karakter. ayrıca rachel'ı zaman zaman aşağıladığını gördüm veya tam tersi dayanılmaz yapışkan davranıyo. ortası yok. gelelim rachel karakterine: rosstan sonra en az sevilen karakter olmuş fakat rachelın tek vasfının güzel giyinmek güzel olmak vs olduğunu düşünmüyorum. bence monica ve phoebe'den aşağı kalır yanı yok ama bence "flörtöz ve istediği herkesi elde eden" kadın tiplemesi courtney cox'ın olmalıydı. monicayı daha güzel bulduğum için bu konuda objektif davranamıyorum fakat zaten bildiğim kadarıyla jennifer aniston monica rolu için seçmelere girmiş ilk başta

konuya abone kullanıcılar 14

Yukarı Çık