"suya dinamit atana kadar balık tutmaya devam edebilirsin." -the big bang theory

Fringe tartışma forumu

Tüm Forumlar > Fringe > Dizinin ilerleyişiyle alakalı (Spoiler Vermeden lütfen)

yeni konu aç Dizinin ilerleyişiyle alakalı (Spoiler Vermeden lütfen)

Polisiye dizilerin beni aşırı sıkmasından dolayı, severek başladığım Lucifer ve Limitless dizilerini yarım bıraktım. Sorum şu; Fringe dizisi sürekli polisiye ve tek bölümlü olaylardan ibaret mi gidecek yoksa biryerden sonra belli bir konu üzerinden ilerleyip, polisiye modundan çıkarak farklı olaylardan mı gidecek? Bunu merak ediyorum yoksa düşündüğüm gibi giderse yarım bırakmak zorunda kalacağım. Şimdiden teşekkürler.

her bölümde hem tek bölümlük konu işleniyor hemde devam eden bi hikayesi var.biyerlerde birleşiyor.sakın bırakma izlediğine pişman olmayacağın bi dizi.

Hayır yaklaşık bi 15.bölümden sonra biraz oturmaya başlıyo ve deneyler artıyo.Sonra zaten müptelası olursun defalarca izlersin

3.sezonu açsan hiçbir şey anlamazsın öyle söyleyeyim

sağolun yorumlarınız için

fringe bilimle birleşmiş polisiye biraz

Fringe ' e polisiye dizi denemez pek daha çok bilim kurgu üzerinden giden bir konusu var. Herkese de tavsiye ederim. Mükemmel ötesi bir dizi benim için.

filimin sonunu aç direk anlarsın

Hem her bölümde ayrı bilimsel olaylar vakalar işleniyor. Ama bunun dışında birbirleriyle bağlantılı her olan şey. En son yorum atan arkadaş sonunu izle direkt anlarsın demiş ama öyle değil. Başındaki bağlantıları bilmeyince sonunu nasıl anlayacaksın ki.

konuya abone kullanıcılar 8

Yukarı Çık