"en başarılı evlilikler yalanlar üzerine kuruludur." -house m.d.

Fringe tartışma forumu

yeni konu aç Paradoks ?

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Öncelikle bitmemeliydi bu dizi . Resmen çenem titredi son sahnelerde ya. Acaba kötü bir şey olacak mı falan ... Bi de en son Peter'ın öyle şüpheli gözlerle falan bakması acaba hatırladı mı , Olivia'nın Peter'la Etta'ya bakışları sanki hatırlıyormuş gibiydi.Resmen yıkıp geçti beni oralarda. Keşke herkes "keşke bitirselerdi" diyene kadar diziyi saçmalayarak devam ettirselerdi. Bir bu dizinin bir de Merlin'in finali gibi dizi yok bence. Adamlar düşünmüş acaba izleyicilere nasıl kalp krizi geçirtiriz diye. Şimdi konuyu gelirsek anlamadığım bir yer var. Şimdi dizinin en başında Olivia Peter'la Walter'ı akıl hastanesinden çıkarmak istediği için bulmuştu değil mi ? Ee o zaman Walter zamandan silindiğinde bu durumda Olivia'yla Peter hiç tanışmamış oluyor ? Etta doğmamış falan.En başından bütün dizi yalan olmuş oluyor.Neyse saçmaladım gibi geldi biraz dlkfsdlf Dizinin anısına saygısızlık etmeden gideyim en iyisi... Böyle güzel bir dizi yapılması dileğiyle .

geçen yıl bitirdiğimde ben de böyle düşünmüştüm , Walt olmayınca bunlar nası oldu aq

Aynen wtf ?

walter komple silinmiyor istilacıların gelip saldırdığı gün kendi zaman diliminden dışlanıp gelecekte hapsoluyor paradoks yüzünden öncesi kalıyor yani

dizinin ilk sezonundayken gelip bunları okumam da şahane oldu şimdi...

walter 2015ten sonrasında siliniyor istiladan sonra yani onun için bizim izledigimiz yere kadar her şey olmuş oluyor hatta orayı göstermediler ama walter peter için harvardtaki labine kaseti koyuyordu orayı gösterselerdi iyi olurdu sonradan peter o kasetide bulacaktır yani cünkü walterin finalde söyledigi her şey olacagı için peter gelip babasını labte arıyacak bulamıyacak sonra onu arayacak walter acmıyacak sonra kaseti izler heralde bulup

konuya abone kullanıcılar 5

Yukarı Çık