"dostlarını yakında tut, düşmanlarını daha yakında…" -prison break

Fringe tartışma forumu

Tüm Forumlar > Fringe > Peter ve Walter

yeni konu aç Peter ve Walter

İlk sezonda olması lazım peter bir labaratuvarı bulmak için nina 'ya gidiyordu nina 'da "sende benim için zamanı geldiğinde birşey yapacaksın" demişti ve her ne kadar düşünsemde öyle birşey olduğunu hatırlamıyorum hatırlayan varmı ?

-SPOİLER-
-FİNAL-

Bu arada Walter olmadan bütün bunlar nasıl oldu ?

Dizinin çok sıkı takipçisiyim 2. Sezon bitecek az kaldı. Dediğin olayı hatırlıyorum. Tamamını izlemediğim için yorum yapamıcam kardeşim

Öğrendiysen yazabilirmisin ?

Finalle ilgili sorduğun soruya cevap veriyim Walter'ın paradoks olduğu zaman 2015 yani yaptığı her şeyi yaptı sonra normalde istila olacağı gün paradoks oldu.Umarım soruna cevap verebilmişimdir.

Abi şimdi düz bir çizgi düşün. Bu Walterın olayını ise bir nokta düşün. Hatta İstilayı nokta düşün sen. sonra bu çizgi devam ediyor ama walterın olayı yani noktamız düz çizgiden ayrık bir çizgi çektiriyor. Düz çizgimiz ise bizim evrenimiz.Yani Peter Olivialı evrenimiz.

Walterın noktası sadece ileriye dönük çalışıyor. Geriye değil yani.Eğer zamandan tüm yönlü silinseydi değil bu Walter diğer evrendeki walterda silinmiş olacaktı.Doğal olarak Peter olmayacaktı Olivia belki polis bile olmayacaktı Massive olmayacaktı.Bir nevi günümüzün dünyası olacaktı

Komple zaman sıfırlanmadı silinmedi. 2015'te olan istila ve sonrası sonrası silindi.

EVET 1 SENE OLDU YAKLAŞIK BİTİRELİ 3. DEFA İZLİYORUM DEDİĞİN OLAYI ÇOK İYİ HATIRLIYORUM AMA NINA BENCE PETERDAN BASKA BİŞEY İSTEMEDİ DEMELİKTİ WALTER FINALDE GİTTİ ZATEN HALA DUYUNCA AĞLAYASIM GELİYOR

konuya abone kullanıcılar 6

Yukarı Çık