"eğer iki yüzlü olacaksan en azından birini sevimli yap." -marilyn monroe

Fringe tartışma forumu

Tüm Forumlar > Fringe > Yeni Başlayınların Dikkatine

yeni konu aç Yeni Başlayınların Dikkatine

İlk öncelik ile şunu belirtmek isterim ki ; fantastik-bilim kurgu dalında gelmiş geçmiş en iyi dizi ...İzlemeye başlayanların ilk bölümlerde biraz sıkılması normal , yeterince dikkat etmez iseniz , yeterince keyif alamayabilirsiniz . Çünkü bu dizide her şey dikkat üstüne kurulmuştur . Ve en önemlisi dizi izler iken spoiler almak yerine , diziye dikkat eder iseniz konuşmalara "The Observers" her bölümde bir tane fark edebilirsiniz . O zaman keyfini alırsınız . Ne kadar İleri giderseniz o kadar " Oha" dersiniz . Ve en önemlisi 2. sefer izlediğinizde ancak tam olarak her şeyi kavraya bilirsiniz . Ve emin olun ki 3-4 isteyeceksiniz ... We are missed Dr .Walter Bishop :)

The Observers ne an anlama geliyor açar mısın biraz? 1. bölümü yeni bitridim her aralarda çıkan şeylerin alfabe olduğuınu biliyorum ve brave diye çıkıyor yani cesur bahsedebilirsen anlattığın şeyden sevinirim :))

Bunu Anlatmak Cok Büyük Bir Spoiler olur . Ama Kel şapkalı Adamlara Verilen lakaplardan Bir tanesidir The Observers ( Gözcüler ) 5 . sezona kadar ne olduklarını cıkarmak mümkün değil anlatırsam zevki kalmayabilir o yüzden izle ve onlara dikkat et çünkü her bölümde hiç beklenmedik yerlerde belirebiliyorlar

Çok teşekkür ederim bilgilendirdiğin için eyvallah dostum.

konuya abone kullanıcılar 2

Yukarı Çık