"ne derler bilirsiniz; ağzı olan konuşur. söyleyecek güzel bir şeyleriniz yoksa belki sadece çenenizi kapatmalısınız." -gossip girl

Glee tartışma forumu

Tüm Forumlar > Glee > Başlamalı mıyım sizce??

yeni konu aç Başlamalı mıyım sizce??

Arkadaşlar bir diziye başlamak istiyorum, Glee'de çok uygun geldi bana. Müzikal severim zaten, filmlerini falan hep izlerim. Sizce başlamalı mıyım? Fikir belirtirseniz sevinirim :)

hayatımda izlediğim şüphesiz en iyi dizilerden, başlamalısın

müzikal seviyorsa düşünme bile .Bir cok sarkıyı artık orijinalinden değilde glee versiyonundan dinliyorum.Oldukca kaliteli izlemeni tavsiye ederim

Çok güzel bir dizi. Dizi devam ederken bile sana bir şey kattığını hissediyorsun. Bitince düşünce açısından daha farklı biri olmuştum.

Müzikal seviyorsan izle hemen durma hic

Çok anlamlı ve sana bi şeyler katan, seni daha anlayışlı ve açık fikirli yapan bi dizi. İlk 3 sezonu için kesin başla derim ama kalanını sadece bağlandığın için ve müzikler için izlersin söyleyim

kesinlikle başla

Benim için çok anlamı var. Kesinlikle izle derim. Çok muhteşem bir dizi. Özellikle başlarsan ilk sezonlarını sindire sindire izle, sonra dizi hemencecik bitiveriyor. Glee'nin en önemli taraflarından biriside eşitlik. Final yaptı diye ağladığım tek dizi.

Müzikalı bırak onun haricinde bile mükemmel bir dizi.

konuya abone kullanıcılar 8

Yukarı Çık