"herkes yalnızdır. yalnız doğarsın. yalnız ölürsün." -six feet under

Glee tartışma forumu

Tüm Forumlar > Glee > Dizi Önerirmisiniz

yeni konu aç Dizi Önerirmisiniz

şimdi glee bitti ve güzel dizi arıyorum soyle sarsın glee gıbı hemen ızletsın önerebilirmisiniz

ben gleeyi izledikten sonra the flash a başladım grant gustin (sebastian) başrolde. Hala devam eden bi dizi izlemeni öneririm :)

saol :)

pretty little liars and beauty beast

pretty little liars derim başka bişey demem bn gleee den sonra ona basladım

Glee tadında başka bir dizi bulamazsın onu söyleyeyim sana. Ben hala arıyorum ve bulamadım.

Arayıp bulamayan ben de varım. Çok dizi izliyorum ve böylesi ile karşılaşmadım henüz. Bulursanız bana da haber verin :)

Forever, Teen Wolf, The Walking Dead.

Herkes sevdiği dizileri önermiş ama sorunun amacı glee bitti ne izlesem de boşluğunu doldursam amaçlı olduğu için benim önerilerim henüz izlemedim ama Scream Queen izlenebilir gibi duruyor müzikal bir dizi ve başrolde Lea Michelle var ve kadrosu da baya sağlam Ariana Grande gibi sağlam isimler var. Onun dışında Glee 3D konserini izleyebilirsiniz sanırım 2013 te yapılmış bütün glee üyelerinin olduğu bir konser. Glee Project i herkes duymuştur sanırım ama duymayanlar için 2011 de Ryan Murphy' nin Glee'ye yeni üyeler bulmak için başlattığı çok yetenekli çocukların olduğu yarışmamsı bir olay, bölümlere bölünmüş ve yaklaşık 2 sezon sürüyor. Bunların hiçbiri de kesmezse Glee 1.sezon 1. bölüm tekrar başlayın :) Ama naparsanız yapın hepsi biticek ama müziği seviyorsanız ve bu konuda hayalleriniz varsa ve bu dizi tadında bir hayat istiyorsanız bence gidin bir enstrüman çalmayı öğrenin kendinize 6 sezondur izlediğiniz tarzda arkadaşlar edinin, kendinize inanın ve kendi hayatınızı özenilecek ve tekrar tekrar izlenecek kıvama getirin. Sonra arkanıza yaslanın ömrünüzün sonuna kadar izleyeceğiniz diziyi yaşayın :)

Sherlock <3

konuya abone kullanıcılar 9

Yukarı Çık