"barışı sadece adaletle sağlayabilirsin." - avatar the last airbender

Glee tartışma forumu

Tüm Forumlar > Glee > Esas Çiftler?

yeni konu aç Esas Çiftler?

Çok fazla karakter ve çok fazla çift var..
Şimdi kısaca sormak gerekirse, kim kimin gerçek aşkı? :D
Sizin desteklediğinizi değil, en son kim kiminle oluyor onu soruyorum?
Spoiler verebilirsiniz istediğiniz kadar, sorun değil :)))

blaine kurt

santana brittany

Rachel ve Finn de gerçek aşktı bence

----SPOİLER-----
Bence kurt ve blaine. tüm sezonları göz önüne alırsak finchel hep çalkantılıydı. her ne kadar finchel sevsemde hiç işte gerçek aşk budur dediğim bir an olmadı. Brittany ve santana da aday olur ama 4.sezonda santananın ayrıık sebebi bana çok saçma gelmişti. aralarındaki bağ bu kadar zayıf mıydı dedirtmişti. Britanny ise daha bir muamma çünkü bisex olduğundan sanki her an bi erkeğe gönlü kayacak gibi hissediyordum. Bu yüzden Klaine daha bir aşık geliyor gözüme

----Spoiler----
he blaine 4.sezonda kurtu aldattı bu nası aşk derseniz de 6sezon boyunca aldatan hiç bir karakter bu kadar yıpratmadı kendini. sanki ben aldatmışım gibi acı çektim blaine'le. dönüp bakıldığında evet Klaine gerçek aşkı yaşadı diyorsunuz

Dizide en sevdiğim karakter Blaine ve Kurt ile çok yakışıyorlar bence gerçekten aşık olanlar onlar.
Rachel ve Finn yani bilemiyorum Finn başka kızlara da bakabiliyor ve Rachel kendi çıkarları için herşeyi yapabilecek biri gibi onun için çok şaapamıyorum. Onları da çok destekliyorum/seviyorum ama ne biliyim odfjgisdjfg
Klaine <33

Klaine forever <3

Klaine açık ara favori çiftim fakat aynı zamanda Finn ve Rachel'ın, Tina ve Mike'ın, Quinn ve Noah'ın ruh eşleri olduklarını düşünüyorum

Benim için dizideki en gerçek aşk kesinlikle Brittana'dır.Dördüncü sezon ayrılık sebepleri her ne kadar mantıksız olsa da (aslında hak da veriyorum biraz,uzun mesafe ilişkileri de yürüyemeyebilirdi) ne olursa olsun birbirlerine yine döndüler.Ayrıca Klaine de gerçek ama hala Blaine'in aldatma olayının üstünden gelebilmiş değilim.

Her ne kadar Finchel en sevdiğim çift olsa da dizi boyunca en gerçek aşk Kurt ve Blaine arasındaydı. Eşcinsel insanları asla yargılamam, hatta kendime daha yakın bulurum, ancak insanların baskılarına rağmen asla birbirlerinden vazgeçmediler ve bununla her seferinde gurur duydular. Santana ve ve Brittany ise biraz değişikti çünkü Brittany erkeklerden de hoşlanıyordu ve onların ilişkisi de oldukça inişli çıkışlıydı. Blaine'in aldatması konusuna gelirsek de, uzun mesafe ilişkileri bazen insanı cidden zorluyor ve Kurt de onunla ilgilenmemeye başlayınca ilgiye ihtiyacı olmuş olabilir yani çok da abartılmamalıydı bence ve sonrasında ne kadar pişman olduğunu herkes gördü. Yani en gerçek aşk Klaine bence.

konuya abone kullanıcılar 11

Yukarı Çık