"bir kız sadece arkadaş olmak istiyorsa bu, seninle bir şeyler yapmak istediği ama sevgili olmayacağıdır." -that 70's show

Glee tartışma forumu

Tüm Forumlar > Glee > rest in peace cory

yeni konu aç rest in peace cory

bugün glee izleyemiyorum, iki yılı onsuz geçirdiğimize de inanmıyorum. bugün tam iki yıl oldu ve hala acı vermiyor mu? onu özledim, çok özledim.

desteklerimizi esirgemeyelim #2YearsWithoutCory

neyin desteği allah aşkına uyuşturucudan ölen adam allah rahmet eylesin ama tag açarak neyin desteğini yapıyosun niye acı versin elin yabancısı biyerden sonra yakınlarımızın bile ölümüne alışıyoruz anneanne teyze vb.

bxu

Bir şeyleri saçma bulduğunu belirtmek için bu kadar istekli olman şaşırtıcı. Sana saçma geliyor olabilir ama saygı duymak zorundasın. Saçmadır, sence uygunsuzdur okurve devam edersin hiddetlenmek niye? Ayrıca bir insan bir sanatçı ne şekilde veya nasıl ölmüş olursa olsun arkasında iyi işler ve koşulsuzca onu seven insanlar bırakmışsa yad edilmeyi hak ediyodur. Lütfen öfkelerimizi biraz kontrol edelim ve insanları insan olduğumuz için sevelim.

@spnky77 cümlendeki çelişkiye bak önce.Allah rahmet etsin ama şöyleye üzülünür mü böyleye üzülünür mü? Niye acı versin?Acı somut bir şey midir?Sana acı vermiyor olabilir ama seriyi izleyip kendisinden etkilenmiş,sevmiş birçok insan var.İnsanların acısına karışmak sizce mantıklı mı?Acıları karşılaştırmak ise ayrı yanlış.Herkese göre acı farklıdır ölçülebilen rasyonel bir şey değildir.

Bence ölmemesi gereken sanatçıların ilk 2'sine girer. Belkide 1.'sine

Kesinlikle ölmemeliydi,gerçekten fazla özlüyorum :c

konuya abone kullanıcılar 5

Yukarı Çık