"hayatımın çoğunu hissettiklerimi hissetmemeye çalışarak geçirdim." -pretty little liars

Gotham tartışma forumu

Tüm Forumlar > Gotham > Barbara Gordonun Dizide Olması ???

yeni konu aç Barbara Gordonun Dizide Olması ???

Barbara Gordon dediğiiz ablamız benim yıllardır bildigim Batgirl yani Jim Gordon un kızı değil miydi dizide boyle Jim Gordonun manitası imajı ilk bolümden beri garip geliyor bana. Hatta the killing joke da joker tarafından felç ediliyor barbara gordon ve jime kızının çıplak resimlerini felan gösterip psikolojik bunalıma sokuyor joker. Dizide buyuk rolde gosterılen Barbarayla bizim Batgirl Barbara aynı kişi değil mi ? bilgisi olan var mı

büyükten kastım yaşça büyük anlamında :D

bu barbara zaten batgirl değil jim ve barbaranın kızı olacak onun adı da barbara olacak işte o batgirl..

Kızılaslana katılıyorum. Jim'in artık barbara'dan mı yoksa şu doktor hatundan mı bilemem ama bir çocuğu olacak ve o Barbara batgirl olacak. Belki dizi içinde geçer çocukları da.

barbaranın kızı oldugunu bılıyordum sadece dızıde farklı koymus olabılırler dıye belkı sordum :D hope bringer dizide gorulmesı ıcın once batmanın baya bır gelısmesı flan lazım zor bence cok ılerıkı sezonlarda belkı

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Dizideki Barbara Kean'in Jimden bi çocuğu olucak fakat doğum sırasında Barbara ölecek o yüzden Jim onun anısına kızına Barbara ismini koyucak.O Barbarada Batgirl olucak.

bence dizideki barbara harley quinn XD haha benziyo ama cidden çizgiroman haline :P

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

dizideki barbara jimin ilk karısı(olacak), jim sonradan sarah ile evleniyo. batgirl olan barbara ise jimin erkek kardeşinin kızı. barbaranın(batgirl) anne-babası trafik kazasında ölüyo, jim ve barbara(kean) onu evlat ediniyolar. belki ilerde o da gelir...

konuya abone kullanıcılar 6

Yukarı Çık