“kirpileri seviyorum. tanrının güçlü bir espri anlayışı olduğunu gösteriyorlar." -fringe

Gotham tartışma forumu

Tüm Forumlar > Gotham > Batmanin Dizide Gözükmesi

yeni konu aç Batmanin Dizide Gözükmesi

Okuduğum bilgilere göre kesinlikle imkansız bir olay, isminin bile geçmesi yasaklanmış. Warner Bros şirketi dizilerde Batman' in görünmesini adının geçmesini yasaklamıştır. Kimdir bu şirket derseniz kendisi DC yi zamanında satın almış şirket. Dizide görünmemesinin sebebini yakın zamanda sinematik evren e batmani katmaları olarak görüyorum. Edit: Batman v Superman : Dawn of Justice mart'da sinemalarda)

Zaten dc yavaş yavaş tv evrenini temizlemeye başladı. İzlemesem bile Arrow'da da Deathstroke'u öldürmüşler.Bunun tek sebebi sinematik evrene katmak. Büyük ihtimalle Justice League filmine kadar ya Flash dizisini bitirirler ya da Barry'yi öldürüp yerine Wally'yi geçirirler. Dc sinematik ve tv evreni diye 2 evren yaratmak istemiyor çünkü. Şu andaki haberle ama Superman ve Batman merkez olmak üzere dizi yapmak kesinlikle yasak. Bruce büyük ihtimalle finalde kostümü giyecek. Arrow'u bitirmeyebilirler zira Justice League ve dc çizgi romanlarında da pek bir işlevi yok.

@pressr, Deathstroke Arrow'da ölmedi kardeşim Lian Yu ' da özel hücrede tutuluyor

@pressr bok yok amına green arrow neredeyse en önde gelen kahramanlardan

@pressr, Kardeşim sen sanırım justice league animasyon dizisini izlemedin. DC nin JL animasyon filmlerinde yoktu belki ama Green Arrow dizide vs çok önemli bir karakter.

Bir çizgi roman karakterini bir çizgi romandan daha iyi ne anlatabilir? Animasyon falan ilgilendirmez beni eğer yapıldığı kaynak gereksiz olduğunu ima ediyorsa benim için konu kapanmıştır.

Green Arrow önemli bir karakter filan değildir. DC'ye getirisi yoktur fazla.

Yaratıcının söylediklerine göre eğer 5.sezona kadar rahat uzarsa bu dizi 5-6 arası böyle bir şeyi düşünebileceklerini söylemiş. Neticede bakarsanız o kadar sürerse zaten Bruce Wayne'i oynayan çocuk da büyümüş olacaktır :) Jim Gordon'un zaten gözlüğü bıyığı sakalı ve ak saçları eksik, çok da genç bir adam oynamıyor.

Buyrun yeni bilgi:
http://www.cizgiroman.com/ben-mckenzie-batmanin-gotham-dizisinde-ne-zaman-gozukecegini-acikladi.html

konuya abone kullanıcılar 7

Yukarı Çık