"dünyadaki en üzücü şeylerden biri, bir zamanlar birbirinin her şeyini bilen iki insanın birbirine yabancı davranmasıdır." -candy

Gotham tartışma forumu

Tüm Forumlar > Gotham > Gotham - Size göre en iyi sezon ?

yeni konu aç Gotham - Size göre en iyi sezon ?

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

1.Sezon Polisiye/ aksiyon/ Dram ağırlıklı.
2.Sezon Macera/ aksiyon/ Dram ağırlıklı.
3.Sezon aşk/ aksiyon/ Dram ağırlıklı gibiydi.
4.Sezon da Korku/ aksiyon/ Dram olacak sanırım, bazı unsurlar sezon içerisinde daha ön planda olabiliyor.

1.Sezonda pek fantastik şeyler yoktu olsa da çok nadirdi. Hikaye işleyiş biçimi ve ciddiyet açısından en iyi sezon 1.sezon gibi ama 2 daha eğlenceliydi ilk bölümler hele muhteşemdi. 3.Sezonda ise çok dramatik bir havası vardı bana göre, bu yüzden daha çok hoşuma gitmeye başlamıştı. Sonuç olarak kararsızım aslında :D

Ben özellikle karakter gelişimi ve olayın akıcılığı sebebi ile 2. sezonu çok beğeniyorum. Yalan yok 1x6'ya kadar sıkılmıştım ama sonradan dayandım ve fena sardı 1. sezon da güzel ve merak uyandıran şekilde bitti. 3. Sezonu da severim ama ondan da biraz sıkılır gibi olmama rağmen Penguen ve Nygma arasındaki olaylar sebebi ile geri sardı ve bir çırpıda bitti. Kesinlikle 3 sezonu da severim ama sıraya koyacaksam 2. Sezon 1. sırada olur, 2 ve 3. sezon ise benim için eşit seviyedeydi. Ama gönlüm karakter gelişimleri sebebi ile 3. sezona kayar gibi.
Bu sebeple:
1- 2. SEZON
2- 3. SEZON
3- 1. SEZON
Bu arada Penguen'in Gay olma olayı bana kötü bir şey gelmedi ya. Çoğu kişi 3. sezonda o sebeple bıraktı ama ben normal karşıladım ve Penguen'in aşkı için yaptığı olaylar iyiydi ya. :D
4. Sezon da güzel olacak gibi...

Yanlış hatırlamıyorsam 1x07'de Victor falan girmişti diziye efsane olmuştu ondan sonra hep. 3.Sezonda Oswald'ın gay çıkması beni de etkilemedi, hala da favorilerimden biridir Penguin reyiz :D

2.sezon cunku jerome bambaska bir hava katti tam boyle baymisken dizi, yeniden asik oldum

Jerome 4.Sezonda da kesinlikle olacaktır.

2

2

kesinlikle 1

Her sezon kendisini çok geliştirdi ama favorim diyecek bir sezon yok çünkü her sezonu efsane ama 3.sezon en sevdiğim sanırım.

konuya abone kullanıcılar 7

Yukarı Çık