"bir adam kendi oğlunun ölümünü görecek kadar yaşamamalı." -oz

Gotham tartışma forumu

Tüm Forumlar > Gotham > gotham hangi tarihte geçiyor?

yeni konu aç gotham hangi tarihte geçiyor?

Gotham hangi zaman diliminde geçiyor? Yani flash ve arrow bu dizinin hangi zaman diliminde kalıyor? Arrow ve flash arada dizileri bölüşüyor fakat gothama fln uğramıyor onların zmanında mı geçiyor yok sa çok geris zamandamı? Aydınlatacak?

Bu bruce Wayne in Çocukluğu. Bu olaylar en az onlardan 15 20 sene önce geçiyor. Fakat hiç bir zaman crossover yapmayacaklar zira Batman'in tv de gösterilmesi yasak.

Ben McKenzie (Det. Gordon), bir röportajında Batman'in Gotham'ın son sezon son bölümünde son sahnesinde maskesiyle birlikte görüleceğini söyledi.
Ayrıca DC, sinemada çıkacak kahramanlar için TV'de ambargo uyguluyor örnek olarak;
Arrow'da Deadshot'u öldürdüler.(SuicideSquad filmi için)
Yine Arrow'da Harley Queen'li hiç yayınlanmayan bir sahne var. (SuicideSquad filmi için)
Supergirl'de Superman'in kayda değer şekilde gözükmemesi ve gözükmeyecek olması. (Batmanv.Superman filmi için)

Ha birde anlamadığım bu kadar ambargo uygulayıp Filmi çıkacak Flash için dizi yapmak neyin kafası?

Bence 2017 ye yetişmeyebilir ama Flash'ın kendi filmi çıkana kadar ya diziyi bitirirler ya da Wally West i flash yaparlar.(2016 da Batman v supermande görüleceğini biliyorum fakat sadece bir kaç saniyelik bir comeo olacak. O Yüzden Justice league tarihini yazdım). Bence kesinlikle West'i flash yapacaklar

çizgiromanlarda tarih olmaz

Dizinin geçtiği farklı bir evren var. Çok az steampunk gibi, işte evrenin kendi karakteristik özelliği denebilir. Bilgisayarlar varken cep telefonları eski, arabalar eski vs.
Marvel Sinematik Evreni ile dizileri uyumlu gidiyor fakat DC böyle bir şey yapmadı. Neden yapmadı ben de bilmiyorum, çok saçma olacak bence filmler patır patır gelmeye başlayınca.

Dizinin finalinde Batman'i maskesiyle görebileceğimiz söylemiş peki finali ne zaman olacağı belli mi?

Malesef sadece bir röportajını okumuştum orda da son sezon son bölüm de son sahnede görüleceğini söylüyordu.

konuya abone kullanıcılar 5

Yukarı Çık