"üzgünüm ama gayet mantıklı konuşuyorum. sadece siz anlayamıyorsunuz." -doctor who

Gotham tartışma forumu

Tüm Forumlar > Gotham > Jerome Valesca

yeni konu aç Jerome Valesca

Uyarımı yapayım 3. bölümü izlemeyen bakmasın.

Jerome Öldü Lan ciddi ciddi öldü diziye başlama sebebim gitti öldü böyle güle güle öldü allahım ağlıcammmmmm

Öldürebilirlerdi ama böyle karakter 3 bölümde harcanmaz abi.Yediler adamı yediler ama burası Gotham City Bitch felan(dfshgfjghj) ne olacağı belli olmaz

Hacı çok kötü oldum ben ya bayılıyordum oyunculuğuna shameless aradayken oynasaydı işte jokeri :D Keşke ilerde Batman filmlerinde falan oynasa ya joker rolünde

Benim anlamadığım joker diye tanıtıldı bu karakter şimdiye kadar, senaryoda değişiklik mi yapıldı yoksa asıl joker karakterine ilham veren bir karakter miydi Jerome?

Heralde Jokere ilham veren bir karakter oldu, büyük ihtimalle Joker şuan daha çocuk. Ama ölmemeliydi ya pöf

son dakikaya kadar bekledim dedim güler şaşırtır dedim olmadı gitti güler yüzlü adam :( özleyecem la çok harika karakterdi muazzam oynuyordu ondan başka kim jokere hayat verebilir ki çok saçma bee

Jokerin geçmişi yok. Koskoca The Dark Knight'da bile karaktere orijin hikayesi anlatılmadı 3'e yakın hikaye oluşturuldu. Tamam olsaydı süper bir joker olurdu Comeron ama Joker'in bir geçmişi yok tepki toplardı joker olarak aksetselerdi jerome'ı.

yok bro saçmalama kimse tepki göstermezdi jerome çok harikaydı herkesi hayran bırakmıştı joker olsaydı emin ol kimse gık cıkartmazdı bee

Kardeşim burda fanboyluktan bahsetmiyoruz, jokerden bahsediyoruz, Batman'in Joker'in den geçmişi bir sır olan jokerden...
zaten yapımcılarda joker'e en azından şimdilik giriş yapmak istememişler ki jerome, jerome olarak kalmış.

Ama bu tamamen farklı bir evren,her şey farklı olabilirdi.Dediğine bakarsak Harvey Dent'in de Batmanle aynı yaşta olması lazım? Ama dizide Bruce Wayne daha çocukken o koskoca bir adam.Her filmde,oyunda,çizgi romanda vs farklı hikayeler uygulanır,uygulanabilir karakterler hakkında.Ayrıca madem 3 bölümde oynayıp ölecekti bu karakter bu kadar reklamını yapıp ön plana koymamaları lazımdı,asıl şimdi büyük bir tepki topladılar millet şimdi diyor ki bu dizi nasıl devam edicek?Barbara denen aptal bir psikopat bir karakter ile mi yoksa parasıyla ve psikopat kötü kız kardeşiyle şehre olan kinini dökmeye çalışan klişe bir karakterle mi?Tüm bu sıradanlıkların arasında Jerome izleyiciyi kendine bağlayan sıra dışı bir karakterdi.Haliyle biz de sorguluyoruz bu kadar basit ayrılmasını..

Haklısın Cameron mükemmel bir performans ortaya koydu ama konuk oyuncu olarak katıldı diziye eminim ki diziye güzel de bir ivme verdi.
Ama bu sezon Villianların Yükselişi olacak Gotham sadece Jerome'dan ibaret değil. Bir sürü villian var şu anda dizide Catwoman, Riddler ve Penguin. Bi de dokundurulup geçilen Paison İvy ve Scarecrow'da var. Bunların dışında dizide hiç gözükmeyen villianlar da var. Sabırlı olup yeni bölümlerin gelmesini bekleyelim.

konuya abone kullanıcılar 11

Yukarı Çık