"İki türlü acı vardır, seni güçlendiren acı ve sana acı çektirmekten başka bir işe yaramayan boş acı. Boş şeylere sabrım yoktur." - Frank Underwood

Gotham tartışma forumu

Tüm Forumlar > Gotham > Nygmobblepot

yeni konu aç Nygmobblepot

Oswald ve Ed'i shipliyor musunuz?
Ben shipliyorum ayrıca gotham'ın senaristleri "daha çok bölüm var belki bir şeyler olabilir" diyor.
Ben ayrıca Smaylor'u (cory+robin)'i de shipliyorum eğer sizde shipliyorsanız 3x11'den sonra ağladınız mı valla bana bi feels geldi

Bak bunu burdan alın...

2 Amerikan dizisi izleyip kültürünüzü satmayın aq, siz oraya gitseniz IŞİD'çi diye fişlerler almazlar. Kendiniz olun az, ikisini shipleyenin de amk.

Kültürümüzde eşcinselleri desteklememe mi var? ve ayrıca Amerika'da birkaç kişi Türkiye'yi sevmiyor diye hepsi mi sevmeyecek ?
Kültürleri bizden farklı olduğu için mi bunları söyledin ?
Türkiye'de de birçok lgbt insan var hepsi dizilerden gördükleri için mi oldular?
Ben şahsen destekliyorum ve desteklemesen bile saygı duymalısın.

Kendi aralarında yaşayabilirler, ancak dışarıda açık açık böyle bir şey görürsem dövmem ama ters bakarım, selam sabah keserim. Evet bizim kültürümüzde böyle, beğenmiyorsan git bakalım alacaklar mı yoksa yük olarak mı görecekler? İşine yaramayan, terörist olarak gördüklerini almıyorlar kardeşim. Burdan ahkam kesmen kolay tabii, yaşamadan anlamadan. Amerikalılar'ın çoğu Türkleri Arap olarak, hindinin çok olduğu ülke olarak vs.vs görüyor, tepe kadrosu da Trump Türk düşmanı tabi bilmediğin için sana ne kadar anlatsam boş.

Kültürümüzü beğenmedim demedim fark etmediysen bir Türküm? Din ile kültürü birbirine karıştırma. Ve senin dediğin ırkçılığa giriyor kendi milletimizden değiller diye ölmeyi / ya da başka kötü bir şeyi hakediyorlar demek değil.
Ve bahsettiklerini gayet iyi biliyorum emin ol

Ben ilk sezondan beri shipliyorum valla dslkjoıldsk

Nasıl eşcinsellik kültürümüzde kınanmıyor diyebilirsiniz eşcinseller lanetlidir lütfen yapmayın böyle, sadece Türk olarak baksan da yok Müslüman olarak baksan da yok kültürümüzde eşcinsellik. Eğer dini yada Türk(Eğer Müslüman değilseniz) kültürü olarak bilginiz yoksa lütfen araştırın yada genelleme yapmayın. Eğer harama helal derseniz dinden çıkarsınız. Araştırırsanız eşcinsellikten dolayı yok kavmi(lut kavmini) görürsünüz. Sizden tek istediğim genelleme yapmamanız bilmeyen biri görüp yanlış bilmemeli. iyi akşamlar.

(yorumu görmen için beğeniyorum yorumunu. lütfen gereksiz tartışma başlatmayalım ben sadece uyarmak istedim)

Kimin hangi kültüre, hangi dine uyacağı sizi bağlamaz. Fikrine katılmıyorsanız bakmadan geçin, gereksiz yorumun manası yok. İstediğimi destekler, istediğim yerde de paylaşırım, alın size Türk kültürü.

Ben de shipliyorum, o kadar tatlılar ki. Birbirlerine bakışları falan djashdasj Heyecanla gerçekleşmesini bekliyorum...

Her şeyi geçtim kültürümüzde eşcinselliğe karşı bir şey yok bende öyle olanlara saygılıyım herkesin kendi seçimi.Ama kültürümüzde dilimize sahip çıkma var.Shiplemek ne amk.Ya da "bana bi feels geldi?" orada feels yerine his yazsan olmuyormu hani çok mu zor?

konuya abone kullanıcılar 9

Yukarı Çık