"insanları takmamayı öğrenebilirsen daha mutlu olursun." -dexter

Hannibal tartışma forumu

Tüm Forumlar > Hannibal > başlasam sararmı

yeni konu aç başlasam sararmı

diziye başlasam ilgimi çekermi akıcımı

hemen başlamalsn bnce

Kurgu olarak çok zayıf görüyorum. İlk sezonu az sonra bitiricem ve sinirden kafayı yemek üzereyim. Herşey gözlerinin ama bilerek görmüyorlar.

ağır ve karanlık bir dizi diyaloglar beyin yakıyor dizide

Şu her sahnede aksiyon vs arayan tiplerdensen boşuna izleme 3. sezonda bırakırsın

o kadar çok sarıyorki artık insan etinin tadını merak etmeye başladım düşün yani

İçinde çok ağır psikoloji bulunduran bir dizi,ben aksiyon severim ama bu diziyi izlemeyi de seviyorum.Farklı,kasvetli,ağır harika bir yapım olduğunu düşünüyorum

Beyın yakan,epey derın ve kaliteli bi dizi.Degerını bılmedı amerıkan seyırcısı.Reytınglerı düşük geldıgı ıcın son verdıler yayınına.Bence devam etmelıydı. ılk sezon epey kanlı onu soyleyebılırım.sonrakı sezonlar duragan gecıyor.ancak bu duraganlık cok derın anlamları ıceren birsey.Psıkolojıyı sevmıyorsan ızleme bence.Bu dızı sadece hannıbalın ınsanları kesıp masasına güzelce servıs ettıgı bı dızı degıl.dizinin her sahnesındekı konusmaları dıkkatle takıp edıp anlamaya calısırsan,oyle sureklı aksıyon falan beklemezsen bu dızının gercekten yapılış amacını anlamış olursun ve dizinin tam anlamıyla tadına doyarsın.Sonuc olarak ızersen dogru karar vermıs olursun bence.

sarrrrrar

konuya abone kullanıcılar 9

Yukarı Çık