"bir kız sadece arkadaş olmak istiyorsa bu, seninle bir şeyler yapmak istediği ama sevgili olmayacağıdır." -that 70's show

Hannibal tartışma forumu

Tüm Forumlar > Hannibal > Dexter Morgan VS Will Graham

yeni konu aç Dexter Morgan VS Will Graham

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

beyler çocuğunuz izlemiştir dexter ı 3.sezondu galiba dexter ın denizdeki zulasını buldular ve kasap olarak araştırılıyordu orada dexter ı araştıran debbienin moruk sevgilisi değilde will olsaydı ne olurdu sizce will bir katil gibi düşünebildiği için dexterın duygularını ve içinde verdiği o savaşı anlayabilirmiydi sizce?

bunlar farklı dizilerin karakterleri ne alaka hannibal dizisinde cinayetler daha çok psikolojik ve düşünce tarzı olarak ele alınıyor dexterda ise kanıtlarla yani senin yaptığın bu versus çok saçma olmuş

dexterın duyguları yoktur^^

saçma değil. olaya farklı bir açıdan bakmak istemis. ben will'in dexteri bulabilceiğini düşünüyorum. will'in yaptığı şey duyguların katili ne yapmaya yönlendirdi değil. will cinayet mahaline bakarak katili tanıyor onun kafasına giriyor eğer dexterin geride bıraktığı parçaları bulsaydı dexteri görürdü. cinayet işlemek zorunda olduğunu ve bunu gizlemeyi bildiğini görürdü. ve aradığı kişinin normal bir yaşamı olan bir adamı oynadığını görürdü. kısacası kesinlikle dexteri bulurdu diye düşünüyorum

İki karakter de yabana atılacak türden değil. Ama Dexter, pratikteki kabiliyetiyle gerçeğe ve bize daha yakın. ve Will, Dexter'ı bulabilirdi evet. Ama bu ne kadar iyi olurdu tartışılır orası. :))

Dexter hiçbirzaman tam bir sosyopat olmamıştır. Bir Sherlock olmasada işlevselliği vardır Henry'nin kuralına sadık kalır ve masum kimseyi öldürmemeye çalışır.Buda 2 kat zahmet verir evet Will Dexter'i bulurdu ama ne kadar çabuk bulurdu bilinmez.

konuya abone kullanıcılar 5

Yukarı Çık