"insanlar hayatın boyunca kim olduğunu söyleyip duracak. yapman gereken onlara ben buyum demek." -once upon a time

Heroes Reborn tartışma forumu

Tüm Forumlar > Heroes Reborn > sizce bu diziye başlamalı mıyım bi türlü emin olamıyorum...

yeni konu aç sizce bu diziye başlamalı mıyım bi türlü emin olamıyorum...

hemen vazgeçilebilecek bi görünütüsü var da...

Eğer başlıyacaksan baştan Heroes'i bitirmelisin bence zaten sonra bunu izlememek elde değil :D

ilk zamanlardaki dizi havası yaratmıyor ama heroes den kötü bir dizi degil uzun bir yoldan geldim sonunda yetiştimya bu dizi bana sevdiren tek kişi hiro dur valla onun sayesinde bu kadar bagımlı yaptı bu dizi YATTAAAAA :D :D

dizi anlamak için heroes başlaman lazım ben bayadır kastım 1 ay dan fazla surede kastım bititirdim diziyi bazı sezonlar sıkıcı olabiliyor ama eminimki dizi bu kadar kastıgına degecek eminim tabi hiro seviyosan onun sayesinde 2 hafta gibi bir sürede bitirebilirsin :D :D

1 haftada biter dizi istersen vaktin çoksa ben 10 günde bitirdim ama herkesin dediği gibi heroes'u izlemen lazım önce

Heroesi izlemeden izleme ve 3 bölüm falan izledikten sonra 2 günde bile bitirirsin ldfiggdfş

Ben Heroes'ın sadece 1 sezonunu izledim sonra bu diziye başladım işte o öyle kaldı bilmiyorm

konuya abone kullanıcılar 4

Yukarı Çık