"savaş, kız büyütmekten daha kolay." -game of thrones

House of Cards tartışma forumu

Tüm Forumlar > House of Cards > Kevin Spacey Netflixten ayrılıyor.Dizinin Geleceği

yeni konu aç Kevin Spacey Netflixten ayrılıyor.Dizinin Geleceği

Kevin Spacey hakkında çıkan suçlamaları kabul ettikten sonra Netflix Kevin Spacey ile bağlarını kopartığını açıkladı bu da Kevin Spacey'nin artık dizide olamayacağı anlamına geliyor. Dizi devam edermi belli bir açıklama yok suana kadar. Ama büyük ihtimal Kevin Spacey'nin karakterini öldürüp yada farklı bir şekilde devam etmeye çalışıcaklar.

Yine de Frank Underwood olmadıktan sonra diziye devam edebileceğimi sanmıyorum, sonuçta bu diziyi House Of Cards yapan karakterdi.

Kevin Spacey gideceğine göre bence diziyi bitirmeliler, çünkü dizi devam ederse eskisi gibi güzel olmayacak. Ama şimdi bitirirlerse efsane diziler arasında yerini korur.

Dizi zaten bitiyor yanlış bilgi veriyor olabilirim şuan benim bir yerde okumuştum son 8 bölüm yayınlacıkmış ve dizi tamamen claire in üstünde olucak ben böyle duydum ama yanlış bilgi olabilir.

Eba

Çorbacı doğru söylüyor.Son 1 sezon daha çekip bitirecekler.Kevin Spacey'nin yerine de başka bir aktör Frank Underwood'u oynayacak.

konuya abone kullanıcılar 4

Yukarı Çık