"+bu da sevgili eşime. -ekmek yapma makinesi mi? +hep ekmeğimiz bitiyor ya ondan. -sütümüz de bitiyor inek aldın mı?" -dexter

How I Met Your Mother tartışma forumu

yeni konu aç Ananas

Arkadaşlar ananas nerden çıktı?Göstermedi diye biliyorum ama kaçırdım mı diye sormak istedim

Göstermedi. Uzun süre izlediğim için çok iyi hatırlamıyorum ama Ted bi kızla odasında uyandığında bulmuştu kimsede çözememişti.

aynen gizem olarak kaldı o

Ted in zoey in kutusunu almaya gittiği bölümden (galiba) silinmiş bir sahne var orda ananas olayın anlatıyo

Silinen bir sahne var. Aslında olay çözüldü ama yine de biraz gizemi sürüyor. Ted Kaptan'ın evinin önünde ananası görünce soruyor ve Kaptan'da şehirdeki evinin önünde de olduğunu söylüyor sanırım iyi ev sahipliğinin simgesi olduğuna dair bir şeyler diyor. Sonra Ted 2005 deki anısını hatırlıyor ve yoo olamaz imkansız falan diyor :D Linkini yolluyorum :)
https://vimeo.com/106716976

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

youtube'da bi bölümde de dedektif mosby kardeşler suç çözme konusunda çok iyidir filan diye ted hava basarken, lily ananası hatırlatıyo ve o olayını çözemedin diyo. o da müthiş bir başarısızlık diyo. ananas mevzusu karışık hakikaten :D

aynen hatırladım onu da belirsiz bir durum var gerçekten :D:D

@Derya~ valla gizemi çözdü aq ama niye silmişler o sahneyi o da ayrı bir sorun

konuya abone kullanıcılar 5

Yukarı Çık