"mutlu mu olmak istiyorsun? kimseden bir şey bekleme." -bob marley

How I Met Your Mother tartışma forumu

Tüm Forumlar > How I Met Your Mother > Aslında How I Met Your Mother Finali...

yeni konu aç Aslında How I Met Your Mother Finali...

Aslında How I Met Your Mother Finali kötü değildi sadece olayları çok kısa sürede işlemeleri kötüydü.Yani anne ile Tedi daha çok görebilirdik , annenin hastalığında Grubu felan daha fazla görebilirdik.Barney'in çocuğunu...Ya da Marshall ile Lilly'nin oğlununun büyürken ki durumu gibi.Kimileri 9 sezonu fazla olarak görüyor ama bence az bile..

kesinlikle yani gönül isterdi ki Barney'in Robinden nasıl ayrıldığını sonrasında ne olduğunu , Anne ile Ted'i , Anne'nin hastalığında neler olduğunu , Lilly Marshall'ın çocukları büyürken Eriksen ailesini biraz daha fazla görmeliydik.Ayrıca bizim 9 sezon boyunca izlediğimiz o büyük ted ve anne aşkından çocukların hemen robini çıkarması olmamış

Üstüne gelecekten gelen barneyin parmağında yüzük vardı ama o zamanlar robin ile ayrılmıştı kiminle falan evlendiğini gösterselerdi tedle tracyi bende görmek isterdim

Dizinin en iyi çiftleri Lilly ile Marshall'ın düğününü bile bi kaç bölüme kapattılar ve çok da güzel olmuştu bence.Robin ile Barney'in düğününün bir sezona koyulması O konuda kıskaça soktu çünkü finalde vremeleri gereken şeyin altyapısını yapmadılar.9. sezonun ilk 23 bölümü Robin ile Barney'in birbirini nasıl sevdiği de işlenirken 24. bölümün son sahnesinde yapılan biraz daha ahmaklık gibime geliyor benim.

Zaten asıl saykoluk son sezonun hemen hepsinin Barney'le Robinin'in düğününde geçip sonunda da onların ayrılması, üstüne bide Ted'le Robin olması . Aşırı saçma amk bak gene sinirlendim yapacağınız finali gibeyim sizin

9. Sezon dizinin en kötü sezonuydu bence 23 bölüm Robin ve Barney nin düğünü olması biraz saçmaydı o 23 bölümün 5-6 tanesini düğün diğerlerini de yukarıdaki yorumlardaki gibi Lily ve Marshall'ın çocuklarının büyümesi vb. şeyler yapabilirlerdi. Final bölümünde çok fazla olay karmaşası olmasına rağmen iyi ağladım... Çok iyi bir diziydi ya keşke yeni bölümleri çekilse :'(

Yeni sezon gelsin isterdim fakat zaten normalde dizi 8.sezonda bitirilecekti çok istek üzerine 9.sezona uzadı. Yapımcılar olayı tadında bırakmak istediler. Yeni sezon gelirse belki tadı bozulabilir. Fakat bir film olabilir. Tabii olur mu bilemeyiz.

ayıp ettiler

böyle efsane bi diziye böyle bi final yaparak yazık ettiler cidden dizinin son 3 dksı yokmuş gibi yaşıyorum :(

konuya abone kullanıcılar 8

Yukarı Çık