"bir lider nereye gittiğini bilmeden, önderlik edemez." -lost

How I Met Your Mother tartışma forumu

Tüm Forumlar > How I Met Your Mother > En çok beğendiğiniz bölümler?

yeni konu aç En çok beğendiğiniz bölümler?

Ben uzun zaman önce himym'i bitirdim ve geriye dönüp bazı bölümleri izlemek istiyorum. Eğer beğendiğiniz bölümleri yazarsanız önceliğim o bölümler olacaktır.
Yazan herkese şimdiden teşekkürler :))

Beğenmediğimiz bölümleri yazsak daha kısa olur :D Her bölümü (1-2 istisna olabilir) beğenmiş birisi olarak şu yazdığım bölümler diğer bölümlerin arasında benim için bir tık öndedir. Eğlenceli ve duygusal bölümleri karışık verdim :)
01x10 - The Pineapple Incident (Ananas olayı :D )
04x04 - Intervention
04x09 - The Naked Man (Ted ile Barney'in pozları süperdi :D )
06x13 - Bad News (Duygusal bir bölümdü. İzlemeyen arkadaşlara spoiler vermemek için devamını söylemiyorum...)
07x10 - Tick Tick Tick (Duygusal bir bölümdü)
08x10 - The Over-Correction (Ted Mosby'nin malıdır bölümü :D )
08x11 - The Final Page (Barney'in Robin'e teklif ettiği bölüm)
08x20 - The Time Travelers (Şahsen en sevdiğim bölüm, her seferinde gözümden yaş gelir)
09x16 - How Your Mother Met Me
09x23 - Last Forever

Bunlar benim en sevdiğim bölümler, not etmeyi unuttuğum birkaç bölüm daha var. Eğer bölümleri bulabilirsen onları şöyle söyleyeyim: Barney'in her fotoğrafta güzel çıktığı bölüm, Blitz'in olduğu bölüm, Ted'in Victoria'yla tanıştığı bölüm vb. :)

Çok teşekkür ederim ve senin altta yazdığın bazı bölümlere baktım;
Barney'in her fotoğrafta güzel çıktığı bölüm 5x18 - Say cheese
Victoria'nın geldiği bölüm 1x12 - The Wedding
Blitz'in olduğu bölüm 6x10 - Blitzgiving

Bunlardan pek emin değilim fakat baktığım kadarıyla böyle. Ve bende himym'e yeniden başlamak çok istiyorum çünkü bütün bölümlerin yeri her zaman ayrı bende fakat diğer yeni başladığım dizilerden dolayı ne yazık ki zaman kalmıyor :(

Ben de çok teşekkür ederim :D Yeniden bitirmek istiyorsan sabah kalkınca ve gece yatmadan önce izlemeni tavsiye ederim. Ben de diziden diziye koşturuyorum ve HIMYM, Chuck gibi dizilerin eski bölümlerini izlemek için bu yöntemi kullanıyorum :)

arkadaşlar cevap verirseniz sevinirim
star wars üçlemelerini yaptıkları bölüm ve sürekli "bu ne cüret ? ve o ne demek ? " dedikleri bölümleri yazarmısınız

Star wars üçlemeleri yaptıkları bölüm derken pek anlamadım ama araştırırken böyle bir şey buldum;
https://www.reddit.com/r/HIMYM/comments/qmwyl/star_wars_in_how_i_met_your_mother/
Belki bu sitede aradığını bulabilirsin :)
Ve diğer dediğin bölümü hatırlamıyorum ama eğer bulursam buraya yazarım :)

Arkadaşlar 3x18 Rebound Bro(Barneyin yeni kanka arayışı)
4x10The fight
4x16 Sorry Bro
5x24 Doppel Gangers(Barneyin ikizi)
6x05Architect or Destruction(Barneyin Tedi bina tasarımı için ikna etmeye çalıştığı bölüm
6x10Blitz Giving(Şansızlık abidesi Blits)
6x15 Oh honey(Saf salak bi kızın herşeye inanması)
6x24 challenge accepted(Barneyin sürekli iddiaya girdiği bölüm)
7x03 Ducky Tie(Barneyin ördekli kıravatını çıkarmak için heba olduğu bölüm)
7x14 46 minute(Lily ve Marshallın ekipten ayrıldıktan sonra kendilerinin ekip yaratmaya çalıştıkları bölüm
7x21 Bunu izleyin yeter :D
8x03 Nannies(Barneyin Lily ve Marshallın bebek bakıcısını arakladığı bölüm)
Arkadaşlar bende elimden geldiğince yardımcı olmaya çalıştım ama benimde bilemediğim bi bölüm var Barneyin üstüne sosisli yerken sos dökülmesi ve her fırsatta Marshalldan inikam almaya çalışması yıllar sonra ölme numarasıyla Marshallı kandırıp onun de üstüne sos döktüğü bölüm bilen varsa bi yazsın

barneyin marshalldan üstüne dökülen sosun intikamını aldığı bölüm 6x20

Teşekkürler :)

konuya abone kullanıcılar 5

Yukarı Çık