"anderson, yüksek sesle konuşma. bütün sokağın iq'sunu düşürüyorsun." -sherlock

How I Met Your Mother tartışma forumu

Tüm Forumlar > How I Met Your Mother > En iyi 10 komedi dizisi (Bana göre)

yeni konu aç En iyi 10 komedi dizisi (Bana göre)

www.youtube.com/watch?v=t7xch2eHeQ8

Burada baya uzun bir süre öncede yaptığım sıralama gözüme çarptıda paylaşayım dedim o kadar piyasaya yeni dizi cıktı bence hala HIMYM gibisi gelmedi be özlüyoruz be özlüyoruz..

birinci tartışmasız dogruda digerlerini bilmiyorum valla

Baştan beri çöp olan anger management gibi bir diziyi gelmiş geçmiş en yüksek imdb puanlı ve en çok ödüllü dizinin önüne neden koyduğunu anlamadım. Veyahut sadece ergenlerin izledikleri nbc dizilerini. Kesinlikle listene saygım var fakat böyle bir liste hazırlayacaksan Seinfeld,Coupling,Arrested Development,Frasier,Cheers gibi Dünya'da saygı duyulan efsane dizileri izleyip koymak zorundasın. Tekrar yineliyorum kararına saygım var. Not: Hollywood'un en iyi dizilerinin listesinin tepesine bakmanızı bir tavsiye ederim. http://time.com/4038170/100-best-television-shows/

'pressr' eyw dostum yorumların için ama ben izlediklerime göre yaptığımı belirttim zaten baştada sondada sölediğim gibi kendi sıralamamdır , yani kalkıpta bi yerlerden çalmadım , izlemediğim dizileride en öne koymak istemedim.

@pressr başlıkta zaten ''bana göre'' yazıyor.İnsanların sevdikleri diziler imbd puanına ve izlenmeye baksa haklı olabilirdin ancak böyle olmuyor yine de önerdiğin dizilere de bir göz atacağım hoşuma giden olabilir diye sağol bunun için

@RuxambroChannel tamam kendi sıralaman olabilir ama FRİENDS gibi bir diziyi 10 sıraya koyman yanlış hımym esin kaynağı bile friends diğerlerine karışmam ama bnce friends i 2. sıraya koymalısın

@RuxambroChannel tamam kendi sıralaman olabilir ama FRİENDS gibi bir diziyi 10 sıraya koyman yanlış hımym esin kaynağı bile friends diğerlerine karışmam ama bnce friends i 2. sıraya koymalısın

Kendi görüşlerine ve zevklerine saygı duyuyorum ama bana göre ve o diziyi izlemiş Milyonlarca insana göre FRİENDS dünyanın gelmiş geçmiş gelecek en iyi absürt komedi dizisidir. HIMYM da harika bir dizidir ama Friends'i izlemiş şanslı kişilerden biri olarak o diziden sonra hiç bir diziden onun kadar zevk alamadım.Bu soruyu Frirnsi izlemiş 100 kişiye sorsanız tartışmasız 99'u benimle aynı cevabı verir. O 1 kişi de sen olursun heralde.

FRİENDS gibi bir diziyi 10. sıraya koymak hakarettir, ben FRİENDS ten önce himym izlemiş bi insanım her ne kadar himym yeri bende ayrıda olsa FRİENDS en iyi komedi dizisidir buna karşı çıkanda büyük ihtimal FRİENDS izlememiştir.

konuya abone kullanıcılar 7

Yukarı Çık