"gerçek sadece bir algı meselesidir." -fringe

How I Met Your Mother tartışma forumu

yeni konu aç final

sizce final nasıldı?ben finali daha doğrusu son sezonu yetersiz buldum22 bölüm düğüne harcadılar ama 9 sezondur beklediğim anneyi 2 bölüm gösterdiler (toplasan 2 bölüm etmez) ve öldürdülerben ted robine döndü diye beğenmemezlik etmiyorum sadece anneyi daha fazla görmek isterdim

son 2 sezon neredeyse çöp

zaten bunu çocuklarda fark ediyo bu hikayede "annemize çok az yer verdin gerçek sebep bizim robin teyzeyle birlikte olmandan mutlu olup olmayacağımızı öğrenmekti" diyorlar

son yoruma birşey eklemek istedim ama edit butonunu bulamadım burdan yazayım
dizinin adı annenizle nasıl tanıştım nasıl evlendik veya nasıl siz oldunuz değil tanışana kadar başından geçenleri anlatıyo zaten anneye az yer verilmesi gayet doğal bence anneyi pek beğenmedim orası tamamen ayrı bi konu ama finalde anneyi 2 bölümde göstermelerinden daha önemli şeyler var bi düğünü gereksiz şeylerler 1 sezona sığdırdılar ama 10 yıllık olayı barney perfect month olayı robin barney nin ayrılması vs. vs. 5 dk da anlattı sırf o kısıma bi film yapsalar bile olabilir

@unique11 dediklerinde haklısın birçok olayı geçiştirdiler ve 1 sezonu düğüne harcadılar
ve amaç robin e dönmek için çocuklarına anlattığı hikaye fakat ben 9 sezon boyunca anneyi bekledim ve onu biraz daha fazla görmek isterdim hiç değilse hep beraber barda takılırken veya anneyle beraber yaşadıkları bi macerayı görmek istedim dizinin amacı tabiki tedle robini birleştirmek ama seyirciye 9 yıl boyunca beklediği anneyi 2 bölümde gösterip öldürmek biraz ayıp gibi

Bence hızla geçilen seneler için ayrı bir dizi çekilebilir. Belki bir açık kapı bırakmak istemişlerdir.

konuya abone kullanıcılar 5

Yukarı Çık