"+o kadar sıcak değil mi? bu herif sabah uyandığında beyazdı!" -prison break

How I Met Your Mother tartışma forumu

Tüm Forumlar > How I Met Your Mother > Final'de Çocukların Tutumu -Spoiler İçerebilir-

yeni konu aç Final'de Çocukların Tutumu -Spoiler İçerebilir-

Ted hikayesini bitirdikten sonra çocukların bütün hikayeden direk Future Ted'in Future Robin'den hoşlandığını çıkartması çok moralimi bozdu. How I Met Your Mother, sadece hikayesini dinleyince bile ağlayabileceğiniz, türlü dersler çıkarabileceğiniz mükemmel bir hikaye, benim aklımda şaşkınca bakıp gözleri dolan 2 çocuk vardı, 40 yaşındaki 2 yetişkini ayarlamaya çalışan ergenler değil.

Kesinlikle katılıyorum

ne kadar aptalca bi bakış açışı lan bu izle geç amk bi dizi sonuçta

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Ted'in 1.sezonda söylediği "Mükemmeli değil Robin'i istiyorum" sözü herşeyi açıklıyor gibi. Fakat yanlış anlamayın Ted Tracy'i her zaman daha çok sevdi. Hatta finalde silinen bir sahne vardı. (Neden sildiler anlamadım çok önemli bir sahneydi) Robinle Ted buluşuyorlar ve Robin Ted'i mutsuz sanıp ona aşkını ilan ediyor fakat Ted reddediyor. Buradan izleyebilirsiniz: https://www.youtube.com/watch?v=4u3UF-HypfI

Ted'in Robin'e dönmesi doğru bir karar mıydı bilemeyeceğim fakat Ted Robini sevmeyi hiç bırakmamıştı. Taa ki anneyle tanışana kadar..

Yalnız şöyle bir şeyde var Tracy'in de sevdiği kişi ölmüştü. Kimse Tracy'i Ted Mosby'i sevip evlendiği için kızmıyorsa Ted'inde Robine 8 yıl sonra dönmesine kızmamalı diye düşünüyorum.

Final hakkında içimde kalan iki ukte var. Birincisi Barney'e ne olduğu tam olarak anlatılmamış. İkincisi ise Tracy'in cenazesi çekilmiş fakat silinmiş. Silinen sahne hiç bir yerde yok. Alyson Hannigan öyle bir sahne olduğunu söyleyip "Kalp burkan" diye tanımlamıştı. Keşke yayınlasalar çok merak ediyorum

Bu arada 2030da Ted ile Robin birleştiğini gruba anlatınca Lilynin tepkisini çok merak ediyorum. "Youuu son of a bitch" deyip Marhalla 10 dolar vermiş olduğunu tahmin ediyorum :D

konuya abone kullanıcılar 3

Yukarı Çık