"herkes yalnızdır. yalnız doğarsın. yalnız ölürsün." -six feet under

How I Met Your Mother tartışma forumu

Tüm Forumlar > How I Met Your Mother > komedi dizisi önerileri

yeni konu aç komedi dizisi önerileri

friends, himym, the big bang theory, 2 broke girls, the odd couple gibi komedi dizilerini izledim ve izlicek başka komedi dizisi arıyorum. Önerilerinizi alabilir miyim?

kesinlikle ilk önce shameless,scream queen,selfie,angel from hell ve misfits izlemelisin komedi olarak sonra glee,kevin from work,mom,time traveling bong,tripped,the o.c,the carmichal show,man seeking woman,faking it,the last man on the earth,ballers,new girl,wilfred,visious,unbreakable kimmy schmidt,blue mountain state,blunt talk ve it s always sunny in philadelphia.izleyebilirsin...

en baba ikiliyi izlememişsin seinfeld ve coupling. Friends'de olduğu gibi 1 sezon dayanabilirsen ikiside haykıracağın türden komedi dizileri. He, güvenmiyorum dersen imdb'den bakabilirsin :D. Daha günümüze gelirsek Modern Family(özellikle 2-3-4-5. sezonlar) ve Arrested Development(şu ana kadar izlediğim en komik dizi olabilir, he dersen ki o zaman neden bunu önermedin başta diye, dizide çok fazla iğneleme ve gönderme var. Dolayısı ile altyazı ile anlaşılamayacak bir dizi. İngilizcen iyiyse hiç durma ve başla hemen

the last man on earth

Two and a Half Men ve Glee

two and a half man bir de mom

teşekkürler hepinize en kısa zamanda birisine başlayacağım

glee

new girl

new girl, selfie, glee, misfits

Two and a half men ve Blue mountain state

konuya abone kullanıcılar 13

Yukarı Çık